Rakouská a spolková měna, údobí let 1857 - 1892
Tolar spolkový 1859 M, 18.473g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina, starý podložní lístek R!
Tolar spolkový 1861 V, 18.492g, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Tolar 1884 - 400 let tolarové měny v Rakousku - pův. ražba s nápisem na hraně, Sign.A.Scharff, raženo pouze 89ks, 28.622g, nep.rysky, pěkná patina RRR!
2 Zlatník 1866 A, 24.718g, dr.hr., nep.rysky, téměř R!
2 Zlatník 1870 A, 24.684g, dr.hr., dr.rysky R!
2 Zlatník 1871 A, 24.743g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina, téměř R!
2 Zlatník 1878, 24.752g, nep.hr., dr.rysky, téměř
2 Zlatník 1889, 24.691g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
2 Zlatník 1890, 24.694g, nep.hr., nep.rysky
2 Zlatník 1891, 24.668g, nep.hr., v aversu poškrábaný
2 Zlatník 1859 B, 24.632g, dr.hr., dr.rysky
Zlatník 1869 A, 12.242g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Zlatník 1871 A, 12.295g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
Zlatník 1872 A, 12.312g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina RR!
Zlatník 1892, 12.256g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Zlatník 1868 GYF, 12.327g, mírně just., nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Zlatník 1869 GYF, 12.311g, nep.hr., nep.rysky R!
1/4 Zlatník 1859 B, 5.332g, nep.hr., nep.rysky, nep.just., téměř
1/4 Zlatník 1860 B, 5.343g, nep.hr., nep.rysky
4 Krejcar 1868 KB, 13.210g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina