3 krejcar 1753 KB, Nov. 103 T.C.,mělká ražba, RR
1/2 krejcar 1777 S Smolník, Nov.13
1 soldo 1777 S, Nov. 43 R
-2/2
denár 1766, patina
1 krejcar 1760 KB
tém.0/0
1/4 tolar 1788 B, dr.just.
1 soldo 1788 K
1/4 krejcar 1781 A, dr.škr.
20 krejcar 1804 B
7 krejcar 1802 B, dr.vada okraje
Ag žeton 1742, 26mm, poprsí/dva puttiové držící otevřenou knihu, VNIONE ET OBSERVANTIA LECUM, nep.škr.
Ag žeton 1742, 22mm, poprsí/říšská koruna, DIGNISIMO IMPOSITA, krásná patina R
Würt F./Leisek F., bz medaile1862, 61mm na oslavu vojenské akademie ve Vídeňském Novém Městě a vztyčení pomníku věnovaného Marii Terezii, dr.skvr.
Tautenhayn, J., Ag medaile 55 mm, na památku sňatku kor. Prince Rudolfa s princ. Stefanií Belgickou 10.5.1881, Horsky 4002, Don. 3252
AE nesign. klipa 1888, 22x22mm, 40 let vlády, poprsí císaře/8řádkový nápis, dírka
AE medaile na odhalení památníku Velmistra německého řádu ve Vídni 29. září 1906, 38 mm, původní ouško
Ag medaile - Státní cena za zemědělské zásluhy, 40 mm/34,6 g
Střelecké vyznamenání za úspěšný lov, Brno 1913, do ozdobného rámečku zasazená 2koruna a dvě koruny FJI, závěs
zlatník 1857 A, nep.hr.ražbou, R
-0/0
zlatník 1858 A