Matyáš II. (1612-19)
Bílý peníz 1617 K. Hora - Hölzl. MKČ-548. n. nedor.
2
Bílý peníz 1619 K. Hora - Hölzl. MKČ-548. nedor., dr. okrájen
Fridrich Falcký (1619-20)
24 krejcar 1620 Jáchymov - Lengefelder. MKČ-684. dr. škr., okr.
Moravské stavy (1619-20)
Tolar 1620 CC Olomouc - Cantor, Ag (punc) - NOVORAŽBA, zn. Soušek (27,50 g). MKČ-608
Tolar 1620 CC Olomouc - Cantor, Sn - NOVORAŽBA, neznačeno (36,90 g). MKČ-608
Tolar 1620 CC Olomouc - Cantor, Sn KLIPA - NOVORAŽBA, neznačeno (28,90 g). MKČ-608
Ferdinand II. (1619-37)
1/2 tolar 1624 K. Hora - Hölzl. MKČ-801. n. nedor.
15 krejcar kipr. (1)622 Brno b.zn. MKČ-866
1/-1
3 krejcar 1622 Hlohov (0,55 g). SJ-124/41. n. nedor. R
-2/3
3 krejcar 1622 zn. křížek (neznámá mincovna)(0,80 g). Herinek-1327. n. dvojráz, nedor. R
-2/2
3 krejcar 1624 BZ Nisa - Zwinger. MKČ-1077
3 krejcar (1)627 Praha - Hubmer. MKČ-760. zcela n. nedor.
0/1
3 krejcar (1)627 HR Vratislav - Riedel. MKČ-1013. dr. hr.
-1/-1
3 krejcar 1628 K. Hora - Hölzl. MKČ-809
3 krejcar 1630 Vídeň - Fellner. KM-1770. n. vada mat.
3 krejcar 1635 Praha - Schuster. MKČ-763. dr. nedor.
2/1
Z krejcar 16Z4 Graz. KM-348. n. hr.
1 krejcar 1631 b.zn. Sv. Veit. KM-1589. lak.
1 krejcar 1636 Vídeň - Vestenburg. n. okr.
1/2 krejcar 1629 K. Hora - Hölzl. MKČ-820. n. nedor.