Octavianus, 36 př.Kr.
AR Denár, Hlava zprava, opis / socha Julia Césara v chrámu se čtyřmi sloupy, opis, Crawford.540/2, Seaby.90, Alb.1696, mírně exc., kontramarka, pat. RR!
-2/2-
Marcus Antonius, 32 - 31 př.Kr.
AR Denár, orel mezi standartami, nápis "LEG.VI." / galéra a opis "ANT.AVG.III.VIR.R.P.C.", Seaby.33, Crawford.544/19, Alb.1720, exc., nedor., škr., patina
AR Denár, orel mezi standartami, nápis "LEG.VIIII." / galéra a opis "ANT.AVG.III.VIR.R.P.C.", Seaby.36, Crawford.544/22, Alb.1723, mírně exc., pěkná patina
AR Denár, orel mezi standartami, nápis "LEG.XIII." / galéra a opis "ANT.AVG.III.VIR.R.P.C.", Seaby.42, Crawford.544/27, Alb.1728, oválný střížek, ned., pat.
Marcus Antonius - restituční ražba z roku 180 po Kr.
AR Denár, Av: "ANTONINVS.AVGVR.III.VIR.P.P." galéra / "ANTONINVS.ET.VERVS.AVGG.REST." orel mezi standartami S.350, RIC.443, nepravidelný okraj, pěkná patina R!
Augustus, 27 př.Kr. - 14 po Kr.
AR Cistophorus, Rv: "AVGVSTVS.", šest klasů, RIC.481, podobný jako S.371 - mincovna Ephesos - ražba z roku 24 - 20 př.Kr., mírně exc., mírně kor., škr., pat. R!
AR Denár, Rv: "C.L.CAESARES.AVGVSTI.F.COS.DESIG. PRINC.IVVENT.", Caius a Lucius se dvěma štíty, S.376, RIC.207 - Lugdunum - z let 2 př.Kr.-14 po Kr., škr.
AE Quadrans, "SISENNA.GALVS.III.VIR.S.C."/ "MESSALLA. APRONIVS.A.A.A.F.F." okolo oltáře, podob. jako S.418, RIC.462 - Řím - rok 5 př.Kr., exc., nedor., pat. R!
Augustus - posmrtná ražba za Tiberia
AE Sestercius, "TI.CAESAR.DIVI.F.AVGVST.P.M.TR.POT. XXXIIX.S.C."/".DIVO.AVGVSTO.SPQR.", sloní quadriga, S.423, RIC.68 - Řím - ražen 36-37, mírně kor.,pat. R!
Marcus Agrippa - posmrtná ražba za Caliguly
AE As, Rv:"S.C.", stojící Neptun, podobný jako S.456, RIC.58 - mincovna Řím - ražba z let 37 - 41, mírně exc., nep.nedor., patina
Caius Caesar - Augustův vnuk
AR Denár, hlava zprava a opis ve věnci / candelabrum a nápis "AVGVST." ve věnci, S.460, RIC.540(Augustus) - neznámá mincovna - 17 př.Kr., exc., patina RRR!
Tiberius - jako césar, 4 - 14
AE As, Rv:"ROM.ET.AVG.", oltář v Lugdunu, RIC.248, S.463 - mincovna Řím - ražba z let 9 - 14, mírně exc., mírně kor., patina
2/2-
Tiberius, 14 - 37
AR Denár, Rv:"PONTIF.MAXIM." sedící Livia(?), RIC.30, S.467 - mincovna Lugdunum - ražba z let 36 - 37, mírně exc., pěkná patina, téměř
Drusus junior - pamětní ražba za Tiberia
AE As, Rv:"PONTIF.TRIBVN.POTEST.ITER." okolo "S.C.", S.488, RIC.45 - mincovna Řím - ražba z let 21 - 22, mírně exc., nedor., skvrny, patina
Agrippina starší - pamětní ražba za Caliguly, 37 - 41
AE Sestercius, Rv:"S.P.Q.R.MEMORIAE.AGRIPPINAE.", carpentum zleva tažené dvěma mulami, S.505, RIC.55 - minc. Řím, kontramarka "NCAPR" (Nero),patina R!
3/3/1
Caligula, 37 - 41
AE As, Rv:"VESTA.S.C.", Vesta sedící doleva, RIC.38, S.516 - minc. Řím - ražba z let 37 - 38, nedor., patina
Claudius, 41 - 54
AE As, Rv:"CONSTANTIAE.AVGVSTI.S.C.", stojící Constantia, S.537, RIC.111 - mincovna Řím - ražba z let 50 - 54, nedor., mírně kor., patina
AE Quadrans, modius/ Rv: "PON.M.TR.P.IMP.P.P.COS.II." kolem velkého "S.C.", podobný jako S.540, RIC.90 - mincovna Řím - ražba z roku 42, mírně kor., patina
-2/2
Nero, 54 - 68
AR Denár, Rv:"SALVS.", sedící Salus, S.575, RIC.60 - mincovna Řím - ražba z let 65 - 66, mírně exc., skvrnky, patina R!
AE Sestercius, Rv:"ANNONA.AVGVSTI.CERES.S.C.", stojící Annona a sedící Ceres, S.578, RIC.571 - minc. Řím - ražba z roku 67, dírka, mírně kor., patina R!