SSSR
Gorbačev - Vajseker, setkání v Bonu 1989, v popředí zámku potréty státníků, opis / spojené ruce drží státní vlajky, opis Ag 999 39 mm 31,38 g kapsle
Švýcarsko
"30 let WWF" World Wide Fund for Nature 1986 / Ursus Maritimus (l ední medvěd) raž.: Huguenin Ag 999 38 mm 19,8 g kaps le
Genéve (Ženeva) - Podprovat umění, malíř u stojanu / nahoře v otevřeném věnci městský erb a stuha s nápisem Sn 8-mi úhelník 36 mm
0/0-
Pontifex Johannes Paul II. 16.10.1978 - 2.4.2005, hlava zleva / Š výcarská garda 1506, erb a 3-jazyčný nápis 1 Ounce Ag 31,20 g 40 mm
U.S.A.
Apollo 11 - Přistání na Měsíci 7.1969 - Aldrin, Armstrog, Collins , portréty / symbolika vztyčení vlajky, na pozadí přistávací modu l a Země Ag 999.9/ 1000 50,00 g 50 mm
Vatikán - Papežský stát
Leo XII.(1823-29), medaile na jubilejní rok 1826, papež zleva / dveře chrámu mosaz 40 mm_hr.
Pius XI., poprsí zleva, I. rok pontifikátu (1922) / Kázající Kris tus "Učte všechny národy" sign.: Mistruzzi bronz 44 mm
Evropská měna, na styliz. mapě jedoucí Evropa na býku / katedrála Sv. Petra ve Vatikánu +vsazená zlacená 50 Lira bílý kov 40 mm kapsle
Evropská měna, na styliz. mapě jedoucí Evropa na býku / katedrála Sv. Petra ve Vatikánu +vsazená zlacená 100 Lira bílý kov 40 mm kapsle
Pius IX.(rok 27) poprsí papeže zleva / pohřební kaple Sixta V. sign.: I. Bianchi patin. bronz 46 mm_m. vrypy, hr.
Československo - nouzovky, známky
Dětenice - Alois Šifta pekařství, tři klasy a text / uprostřed v kruhu "AŠ" Al 30 mm Obora - Boh. Hlušička mlýn a pekárna, text / BH OBORA ve dvou řádcích, opis: Hlušičkův chléb Obora Al 30 mm 2 ks
1-1
Domoušice 47 / "1/4" mosaz 21 mm CJ. 238 Miličeves - Antonín Králíček / 1/4 hl. chmele CJ. 891 mos az 21 mm 2 ks
Domoušice 47 / "1/4" mosaz 21 mm CJ. 238 Hřivice - Josef Kryl Hřivice 18, text / Známka na chmel mosaz 21 mm CJ: 400 2 ks
Chmelová známka - "1" Josef Hejda Milostín č. 8 CJ: 899 2/ -"-, 1 Věrtel / U 8 JZD (Úlovice) Al 26 mm CJ: 1544 2 ks
Německo - nouzovky a účel.známky
D. R. G. M. Henziger Crimmitschau, poprsí císaře Friedricha III. zprava / Joh. Pregler Stuttgart - 10 Mark b.l. bílý kov 40 m m
Rakousko - nouzovky
Wien - 500 Schilling b.l., Gegenwert Gütlig im Münze Österreich S hop, v levé polovině 7-mi řádk. nápis, napravo secesní kresba / D vouřádkový nápis: Barablöse nicht Möglich Einzulösen bis 30. Juni 2002 zlacená plaketa 86x55 mm adjust. v obalu Der Wiener Philharmoniker
Psí známky
Mšeno n / Nis. 1949, 3-řádk. nápis / hlava psa vpravo a čís. "31" Zn šestiúhelník 27x27 mm závěs
Praha - psí známka z roku 1946, č.7057 / hlava foxteriéra zleva, bez textu mosaz 27x27 mm orig. dírka
Velké Čičovice okres Praha - venkov, číslo "31" / ležící pes vpra vo mosaz tvaru kosočtverce 40x40 mm +závěs_místy ox.
Konvolut 17 kusů různých známek (Čechy, Morava, Slezsko), mosaz, bronz, Cu, Al, - různé tvary
0-1