Československo - odznaky, sportovní
Brno - Moravsko-slezské DTJ 1938, v popředí morav. orlice cvičene c, 2-řádk. nápis masív. postř. kov 19x25 mm +červ. stužka 2/ Dtto, ale mosazný plech 19x25 mm bez stužky 2 ks
1-1
Brno - DTJ 1938, hlava zleva sign.: HK postř. plech. 6-ti úhelník 20 mm jehlice 2/ 30 let D.T.J. na Vsetíně1904-1934 / Den olymp. pohot. 20. okresu D.T.J.Č. 24.VI. 1934 červený plast. trojúhelník 27 mm špendlík 2 ks
Ostrava - Čtvrtá vylučovací olympijská soutěž 1948, hlava koně zl eva mosaz. plech 45x30 mm zapínací spona
Praha - "Dělnická olympiada 1921", postavy cvičenců bronz. plech tvaru štítu 48x 31 mm zapín. sponka +červ. stužka
Praha - "II. dělnická olympiada českoslovenaká 1927", dívka a spo rtovec sign.: Mil. Bevtler raž.: Plastika Praha bronz plech 37x33 mm sponka + červ. stužka_oprav. spona
Praha - "II. dělnická olympiada českoslovenaká 1927", tři sportov ci sign.: K. Kotrba raž.: Napako Praha bronz. plech 36x39 mm sponka + červ. stužka
Praha - "III. dělnická olympiada českoslovenaká 1934" sign.: Jos. Sláma raž.: Plastika Praha bronz. plech 38x31 mm sponka + červ. stužka_oprav. spona
Zlín - "DTJ", Den dělnické tělovýchovy 33. okresu 13.6. 1937, tři cvičenci, na pozadí továrna s praporem sign.: F. Hořava zlacený plech 28x40 , jehlice
0/-
Sportovní odznaky, svět
Německo - Cyklistická cena "2. PREIS" nápis na kovové stužce přip evněné závěsy k plaketě s jedoucím cyklistou, bez textu / dvouřád kový nápis: RF. "T" M.-N. / 7./8. 1927 raž.: Gg. Lindner München bílý kov 37x58 mm zapín. spona
Sokolské odznaky
Olomouc - Litovel 1900, nápis ve stuze, uprostřed portrét M. Tyrš e podlož. snítkou mosaz. plech 28 mm jehlice 2/ Miroslav Tyrš tvůrce sokolství českého, poprsí zleva stříbř. plech 22 mm jehlice 2 ks
Olomouc - Krajinský slet sokolstva Prostějov - Olomouc 5. a 6. če rvence MCMXXVIII mosaz. plech 24x38 mm jehlice
Dobříš - III. slet župy pražské-Schneinerovy 1938, sokol pod prap orem sign.: PICHL bronz. plech 35x27 mm jehlice
Vzpomínka na VII. slet všesokolský v Praze 27.-30.VI 1920 Cu plech 31 mm spona PŠ 38; NO: VII.16 2/ Slet Sokolstva župy Olomoucké a Severomoravské v Zábřeze 1936 mosaz. plech 13x34 mm jehlice 2 ks
Zájezd Č.O.S. do Plzně 1929 sign.:KOUKOLÍČEK razil:PICHL bronz 50x32 mm spín. špendlík
IV. středoškolské hry při X. všesokolském sletu v Praze 1938 bronz 36 mm raž.:Kremnica sign.:ŠTÁBLA PŠ 70 trikolorní stužka
Německo, odznaky
Konvolut 43 ks různých odznaků
Rakousko - odznaky
Der Heimat Söhne im Weltkrieg, b.l., dubový list s žaludy a opis smaltov. mosaz 35,5 mm zapínací spona_poškoz. smalt
-1/-
František Josef I.
Medaile "Za statečnost", typ 1914-1917 II. třída stříbrná sign.: Tautenhayn VM 1-5/X/G bez stuhy
-1/1/-
Vojenská jubil.pamětní medaile "SIGNVM MEMORIAE" 1898 - bronz VM 1/32 A_bez stuhy
Rakousko-Uherská přezka na opasek, sraromosaz cca 63 x 48 mm