Josef II., ( 1765 - ) 1780 - 1790
Sovráno 1789 M, Milán, P.21, KM.33, 11.071g, nep.just., patina
Josef II. a Leopold II.
Dukát 1764 - na návštěvu v uherských horních městech, portréty proti sobě, opis /5-řádkový nápis a zkřížená kladívka, M.1928, H.3130, 3.479g, patina, etue "NGC"
Leopold II., 1790 - 1792
Dukát 1792 bz - s madonou, Kremnica, Husz.1906, P.3, KM.407.2, 3.470g, nep.hr., nep.rysky R!
Leopold II. a Marie Ludovica
Wideman - zlatá zásnubní medaile 1765 - dva portréty proti sobě, opis / Austria a Hymen, písmo, Sign., 29mm, 12.044g, jako M.1947(AR), jako H.3238(AR), rys.
František II., 1792 - 1835
12 Dukát 1804 - na vyhlášení rakouského císařství, poprsí zprava, opis / oltář s nápisem a vročení, Sign.Detler, 40mm, 41.853g, nep.hr., nep.rysky RRR!
2 Dukát 1804 - na vyhlášení rakouského císařství, poprsí zprava, opis / chrám se znakem, opis, vročení, Sign.Lang, 23mm, 6.488g, m.o., dr.hr., rys., pat. RR!
Dukát 1829 A, Vídeň, 3.426g, vlas.škr., patina
Dukát 1830 A, Vídeň, 3.481g, nep.rysky, patina
Dukát 1794 bz - s madonou, Kremnica, 3.475g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Dukát 1834 bz - s madonou, Kremnica, 3.485g, opravená hrana, vlas.rysky, patina
Dukát 1834 bz - s madonou, Kremnica, 3.417g, nep.hr., vlas.poškr.
Dukát 1811 B - se znakem, Kremnica, 3.481g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
Dukát 1815 B - se znakem, Kremnica, 3.484g, nep.hr., dr.rysky, patina
Dukát 1834 B - se znakem, Kremnica, 3.494g, nep.hr., nep.rysky, nep.stopa po oušku, pěkná patina, téměř
Dukát 1815 E, Karlovský Bělehrad, 3.492g, mírně zvlněný, nep.hr., nep.rysky, patina
Dukát 1835 E, Karlovský Bělehrad, 3.492g, mírně zvlněný, nep.hr., nep.rysky, patina R!
Dukát 1815 G, Nagybanya, 3.480g, just., dr.rysky R!
Sovráno 1796 B, Kremnica, 11.098g, nep.vada razidla, nep.nedor., nep.rysky, patina RR!
Ferdinand V., 1835 - 1848
Dukát 1837 - na holdování sedmihrad. stavů v Sibini, hlava zprava, opis / korunovaný znak, opis, 18mm, 3.446g, P.4/5, Nov.E.3a, dr.hr., vlas.škr., rysky
4 Dukát 1846 A, Vídeň, 13.898g, s dobře opravenou stopou po závěsu, nep.zvlněný, nep.hr., nep.rysky