Bortlík Petr, nar. 1925
Bohuslav Reynek, básník (2004) - portrét zprava, opis, Sign., patinovaný bronz 40mm, pouze 20ks RR!
Brůha Jaroslav, 1889 - 1976
Závody Československé obce sokolské b.l. - sedící sokol, opis / tři sportovci v antickém sále, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Závody Československé obce sokolské b.l. - sedící sokol, opis / tři sportovci v antickém sále, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, téměř
Závody Československé obce sokolské b.l. - sedící sokol, opis / tři sportovci v antickém sále, Sign., patinovaný bronz 40 mm, skvrnky, téměř
Čížek Rudolf, 1867 - 1936
Vídeňská regata - 25.jubilejní závod 1905 - žena s Niké a věncem, monogram / veslař a 4-řádkový nápis, Sign., bronz 35 mm, ouško přilet.cínem, poškoz. etue
Fodor Imrich Csaba, 1941 -
Muzeum Kremnica - Slov. národní povstání 1944/1979 - muž se ženou a dítětem, opis / mincovní lis, symboly slunce a měsíce, opis, Sign., postř.bronz 38mm, pat.
Hám Anton, 1899 - 1965
Slobodné hlavné banské mesto Kremnica b.l. - část města s kostelem, opis / městská brána a okolní domy, bez opisu, Sign., patinovaný bronz 60 mm, skvrnky
Banské a minciarske mesto Kremnica b.l. - část města s kostelem, opis / emblém firmy (styliz.kotva), Nesign., patinovaný postříbřený bronz 30 mm
Harcuba Jiří, 1928 - 2013
ČSPDP - 150 let karlovarského symf. orchestru 1985 - klečící múza, pramen, znak orchestru, opis / znak města, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, vl.škr.
Horejc Jaroslav, 1886 - 1983
ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 - poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag500, 28mm, 14.036g, pat., téměř
ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 - poprsí ženy zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag500, 28mm, 14.011g, pat.,lakov.
Hvozdenský Josef, 1932 -
Vítězslav Nezval b.l. - hlava částečně zleva, opis / globus na stolku, opis ve spirále, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Památník národního písemnictví v Praze 1977 - budovy Strahovského kláštera, emblém, opis / symboly liter. oborů, emblém, opis, Sign., patin. postř. bronz 75 mm
Knobloch Milan, 1921 -
Spolek českých bibliofilů - 75.výročí založení 1983 - labuť plující doleva, číslice "75", opis / ornament, nápis, vročení, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Antonín Dvořák - Artia - V hudbě život Čechů (1974) - poprsí zprava, notový zápis, opis / emblém, krajina, květiny, písmo, Sign., postř.bronz 38mm, k.145, etue
Bohuslav Martinů - Artia - V hudbě život Čechů (1978) - poprsí zleva, notový zápis, opis / emblém, krajina, květiny, opis, Sign., postř. bronz 38mm, k.147, etue
Karel Čapek a Josef Čapek - medaile PNP b.l. (1983) - portrét K.Č., hřbety knih, nápis / Portrét J.Č., styliz. výtvarná díla, nápis, pat.bronz 60 mm, téměř
Kolín - pobočka ČNS
Kužel - František Kmoch (1848-1912) 1974 - poprsí mírně zleva, opis/ chrám sv.Bartoloměje, komín, znak, notový zápis a nápis, Sign., patin.bronz 60mm, BK.1
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999
Minerva - 70 let možnosti studia žen na KU 1967 - Eliška Krásnohorská zprava, opis/ znak spolku Minerva a písmo, Sign., patinovaný bronz 70mm, Haim.str.230
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Haim.str.230