Caria-Rhodos, 167-88 př.n.l.
AR hemidrachma, hlava Helia/růže, Sear-5065
Caria-Knidos, 3.stol.př.n.l.
AE 12, hlava Afrodity/příď galery, Sear-4855 pod
Mysia-Pergamon, 1.stol.n.l.
AE 17, hlava senátora/hlava Romy, Sear-4910
Troas-Skepsis, 3.stol.n.l.
AE 19, hlava Dionysa/jezdec na koni, Sear-4924
2/1
Lydia-Apollonis, 2.stol.n.l.
AE 20, hlava Dionysa, Sear-5003 pod
Cilicia-Seleukeia, 2-1.stol.př.n.l.
AE 18, hlApolla/kůň, Sear-5593
Nabataea, Aretas IV., 9 př.n.l.- 40 n.l.
AE 18, Aretas-Shaqilath/2 rohy hojnosti, Sear-5699
Pergamon-království, 282-133 př.n.l.
AE 11, hlava Apollona/tripod, Sear-7232
AE 11, hlava Apollona/luk, opis, Sear-7233
AE 8, hlava Apollona/oltář, Sear-7237
Asia Minor, 6-5.stol.př.n.l.
AR hemitertemorion, býk s lidskou hlavou R
Marcus Antonius
legionářský denár, orel mezi dvěma standartami/galéra, LEG IV, pěkná patina, punc
Antoninus Pius 138-161
denár blíže neurčený, rv: stojící postava držící váhy a roh hojnosti, opis končí COS IIII ned., dr.škr.
Gordian III. 238-244
AR Antoninian, minc. Roma, RIC.152
Diocletian 284-294
AE follis, mincovna Lugdunum, RIC.175a sbstav
AE follis, mincovna Trevír, RIC.519 sbstav
Constantius I. Chlorus 293-305
AE follis, mincovna Lugdunum, RIC.180a sbstav
Maximianus Galerius 293-305
AE follis, mincovna Alexandria, RIC.144b sbstav
Maximianus Herculius 286-305
AE follis, mincovna Lugdunum, RIC.175b sbstav
Magnentius 350-353
dvou centenionalis poprsí zprava / chí-ró monogram, po stranách alfa-omega, minc. Trevír RIC.318, 6,879g/25,5mm dr.ol.okr, stopy kor.