Julia Domna, matka Caracally
AR Denár, Rv:"MAT.AVGG.MAT.SEN.M.PATR.", sedící císařovna, podobný jako S.1770, RIC.381 - mincovna Řím - ražba z let 211 - 217, patina, téměř R!
Caracalla, 198 - 217
AR Denár, Rv:"INDVLGENTIA.AVGG.IN.CARTH." Indulgentia na lvu zprava, S.1818, RIC.130a - minc. Řím - ražba z let 201 - 206, nep.vady materiálu, pěkná patina
AE Dupondius, Rv:"FORT.RED.TR.P.XIIII.COS.III.S.C.", sedící Fortuna, S.neuvádí, RIC.485b - mincovna Řím - ražba z roku 211, mírně exc., krásná patina R!
Plautilla, manželka Caracally
AR Denár, Rv:"PROPAGO.IMPERI." císař a císařovna si podávají ruce, S.1902, RIC.362 - mincovna Řím - blíže nedatován (202 - 205), pěkná patina R!
Geta - jako césar, 198 - 209
AR Denár, Rv:"PRINC.IVVENTVTIS.", césar a trofeje, S.1918, RIC.18 - mincov. Řím - ražba z let 200 - 202, nepravidelný okraj střížku, nep.nedor., pěkná patina
Elagabalus, 218 - 222
AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.IIII.COS.III.P.P.", letící Victoria, S.2011, RIC.45 - mincovna Řím - ražba z roku 221, pěkná patina
AR Denár, Rv:"P.M.TR.P.IIII.COS.III.P.P.", císař u oltáře, S.2012, RIC.46 - mincovna Řím - ražba z roku 221, mírně exc., patina
AR Denár, Rv:"SACERD.DEI.SOLIS.ELAGAB." císař u oltáře, S.2014, RIC.131 - mincovna Řím - blíže nedatován, nep.exc., pěkná patina
Julia Maesa - babička Elagabala
AR Denár, Rv:"PIETAS.AVG.", stojící Pietas, S.2082, RIC.263 - mincovna Řím - blíže nedatován, patina
AR Denár, Rv:"PVDICITIA.", sedící Pudicitia, S.2083, RIC.268 - mincovna Řím - blíže nedatován, mírně exc., mírně kor., patina
Alexander Severus, 222 - 235
AR Denár, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", stojící Jupiter, podobný jako S.2109, RIC.141 - mincovna Řím - ražba z let 222 - 228, nep.exc., pěkná patina
AR Denár, Rv:"IOVI.VLTORI.", sedící Jupiter, RIC.143, podobný jako S.2112 - minc.Řím - ražba z let 222-228
AR Denár, Rv:"LIBERTAS.AVG." stoj. Libertas, RIC.285, podobný jako S.2114 - minc. Antiochia - blíže nedat.
AR Denár, Rv:"MARS.VLTOR.", kráčející Mars, RIC.246, S.2115 - mincovna Řím - ražba z let 231 - 235
AR Denár, Rv:"MARS.VLTOR.", kráčející Mars, RIC.246, S.2115 - mincovna Řím - ražba z let 231 - 235, nepravidelný okraj střížku
0/1
AR Denár, Rv:"MARS.VLTOR.", kráčející Mars, RIC.246, S.2115 - mincovna Řím - ražba z let 231 - 235, pěkná patina
AR Denár, Rv:"PM.TR.P.COS.P.P.", stojící Jupiter, S.2120, RIC.5 - mincovna Řím - ražba z roku 222
AR Denár, Rv:"PM.TR.P.VII.COS.II.P.P.", Mars kráčej. doprava, podobný jako S.2126, RIC.82 - mincov. Řím - ražba z roku 228, nep.exc., pěkná patina, téměř
AR Denár, Rv:"SALVS.AVGVSTI.", stojící Salus, S.2133, RIC.176 - mincovna Řím - ražba z let 222 - 228, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina, téměř
AR Denár, Rv:"VIRTVS.AVG.", stojící Virtus, RIC.182, S.2138 - mincovna Řím - ražba z let 222 - 228, pěkná patina