Odznaky - ČSSR
ČEZ - vzorný pracovník, Bronz 30 mm_s kov.stužkou VHJ STS OPS, Smaltov.30x30 mm_s kov.stužkou
Odznaky - NDR
konvolut různých odznaků_18 ks připín. + s jehlou
0až1
konvolut různých odznaků_15 ks připín. + s jehlou
konvolut různých odznaků_11 ks připín. + s jehlou
Odznaky - Slovensko
Prefabrikácie - vzorný pracovník, Smaltov.33x40 mm_připínací Prefabrikácia - za zásluhy o rozvoj I.stupeň, Zlac.25 mm_s kov.stužkou
Numismatické medaile a ražby numismatiků
Sdružení hradeckých sběratelů 2008 / PF 2010 Poprís Leopolda I., vročení / podpisy členů SHS v 6 řádcích, opis Sign.Soušek, Al 40 mm
Sokolské medaile a odznaky
Česká Třebová - jubilejní slet sokol.župy východočeské Pippichovy 1865 - 1935, Bronz.odznak ve tvaru letícího sokola s jehlou, podložené látkovou stuhou s vyšívaným nápisem Česká Třebová - 20 let čs.samostatnosti 3,.4.IX.1938, Bronz_s jehlou
Praha - odznak II.středoškolských her při VIII. všesokolském sletu 1926, Nov.VIII.01a, sign.A.Odehnal, Bronz neprav.34x35 mm _připín. s trikolorou
Praha - sletový odznak VIII. všesokolského sletu 1926 pro dorost, Nov.VIII.03a_připín. s trikolorou
Praha - slavnostní sletový odznak na VIII.všesokol.sletu 1938 Bronz postř. 26x30 mm, Nov.X.9a_připín. s trikolorou
Praha - odznak IX. všesokolského sletu 1932 + med.J.Tyrše na trikolóře Sign.v rev.: I.B.Pichl Provazník a syn
Praha - odznak IX.všesokol.sletu + med.J.Tyrše na trikolóře, Nov.IX.10a
Praha - odznak X. všesokolského sletu, 1938, Nov.X.13b_se špendl.
Praha - odznak X. všesokolského sletu, 1938, Nov.X.13a _s bikolorou
Praha - odznak XI. všesokolského sletu, 1948 Orel s rozepjatými křídly, 2řádk.nápis, Nov.XI.09.a_připín. s trikol.
Praha - zdar XI.sletu 1948, lipová ratolest, vročení / sokol s lipovou ratolestí, text, Punc. Ag 16 mm_orig.ouško ČSR _ československý dobrovolec 1945, Bronz.odznak_s jehlou
Praha - předsletové tělovýchovné slavnosti československých škol 12. - 30.VI.1947, Bronz 31x43 mm_připínací
Sportovní medaile, plakety a odznaky
ČSSR - II. letní spartakiáda spřátelených armád 1.-9.září 1962 Pozalc.bronz 60 mm s ouškem, Za zásluhy o čs.spartakiádu 1985 Tombak 60 mm jednostr. + konvolut medailí čs.spartakiáda – okresní a krajské - 8x_celk.10 ks
ČSSR - čs.spartakiáda 1965 - různé odznaky - 8x + ostatní sport.odznaky - 5x_přip. + s jehlou celk.13 ks
ČSSR - čs.spartakiáda 1975 - Za zásluhy, sportovní soutěže v rámci spartakiády 1975 a 1980_celk.7 ks