Ruprecht I. 1353-1390
fenik würzburského rázu, mincovna Amberg
Richard 1569-1598
1/2 batzen 1584, SJ 2076/1017, nep.ned.
Johann I. 1569 - 1604
3 krejcar 1596, SJ 2009/992, kraj.stř.
groš 1542, Königsberg, Neumann 46, SJ 5076
denár 1559 Königsberg, Neumann 49
biskup Siegfried 1227-1246 nebo Albert I. 1246-1260
fenik Emmerig 234, rub téměř nevyražen
vévoda Otto II. 1231-1253
fenik Emmerig 223, nedor., rub mělce vyražen
-1/2-
vévoda Jindřich XIII. 1253-1290
fenik z let 1250-1270, lev nad cimbuřím doleva, Emmerig 236, na rubu čtyřráz
1/2-
fenik z let 1250-1270, Emmerig 236
skupina HO z let 1315-1374
fenik poprsí/dvě poprsí pod dvojitým portálem, Emmerig 246
fenik Emmerig 247
osmihranný Cu haléř 1746, patina R
Johann Georg IV. 1691-1694
1/12 tolaru 1694 IK, pěkná patina
Johann Friedrich a Heinrich 1539-1541
dreier 1540, SJ 4445/2381, dr.ned.
Johann V. 1854-1873
2 tolar 1854, dr.škr.
Schauenburg Adolf XIII 1576-1601
1/24 Taler (Groschen) 1600 s titulem Rudolfa II., nep.kraj.stř. R
groš b.l., SJ 2329/1150, ned.
500 Kč 1983 Národní divadlo, var.sign. KOLARSKY, kapsle
500Kč 2012 Trnka, kapsle, etue, certifikát
PROOF
5 liber 2010 OH Londýn "oranžový maskot"