Belgie, Leopold II., 1865 - 1909
5 Frank 1868, KM.24, 24.832g, dr.vada materiálu, dr.hr., dr.rysky
2/1
Frank 1880 - 50 let nezávislosti, KM.38, 4.9689g, nep.hr., nep.rysky, patina
Dalmácie a Albánie pod Benátkami, 17. - 18. století
2 Soldi (Gazzeta) b.l., Cr.2, Meyer.2052, 5.125g, nedor., pěkná patina
-2/2-
Dánsko, Christian VIII., 1839 - 1848
Speciedaler 1845 VS, KM.720.3, 28.849g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Dánsko, Frederik VII., 1848 - 1863
2 Rigsdaler 1855 VS, Kodaň, KM.761.2, 28.820g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Dánsko, Frederik VIII., 1906 - 1912
25 Öre 1907 VBP, Kodaň, KM.808, 2.411g, nep.hr., nep.rysky
Francie, Ludvík XV., 1715 - 1774
Ecu 1768, zn."kráva", Pau, KM.518, 29.025g, just., dr.hr., dr.rysky, patina
Francie, Napoleon I. - císař, 1804 - 1814, 1815
5 Frank rok 13 (= 1805) M, Toulouse, KM.662.10, 24.838g, dr.vada razidla, dr.hr., dr.škr., patina R!
1/2 Frank 1812 A, Paříž, KM.691.1, 2.523g, mírně just., dr.hr., nep.rysky
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
5 Frank 1867 A, Paříž, KM.799.1, 24.864g, velké hrany, dr.škr., rysky
5 Frank 1868 BB, Strasbourgh, KM.799.2, 24.688g, dr.hr., dr.rysky, patina
Francie, V.republika, 1959 -
50 Euro 2003 - Europa, KM.1340 (Ag999, 100mm, 1000g, pouze 2.000ks), kapsle RR!
Gdaňsk - město
5 Gulden 1923, KM.147, 24.962g, nep.hr., dr.rys. RR!
Itálie - království, Napoleon I., 1804 - 1814
10 Soldi 1812 V, Benátky, Cr.6.2, 2.496g, nep.rysky, dr.hr.ražbou, téměř R!
Itálie, Viktor Emanuel II., 1861 - 1878
5 Lira 1878 R, Řím, KM.8.4, 24.913g, hr., dr.škr., rysky
2 Lira 1863 N-BN, Neapol, KM.16.1 (s velkou 2), 9.778g, hr., rysky, patina R!
Itálie - Benátky, Alvise Mocenigo I., 1570 - 1578
40 Soldi b.l. zn.FB, Felice Bono 1576 - 1577, Meyer.457, 8.747g, stopa po oušku, hlazen v ploše, nedor., patina
Itálie - Benátky, Francesco Erizzo, 1631 - 1646
Scudo (140 Soldi) zn."DM", Domenico Michiel 1632-33, Meyer.793, 31.561g, krajový střížek, nedor., pat. R!
Scudo (140 Soldi) zn."DB", Donato Bembo, 1637-1638, Meyer.793, 30.926g, stopa po oušku, rysky, patina R!
Itálie - Benátky, Alvise Mocenigo II., 1700 - 1709
Ducato b.l., zn.PM (1701-1702, 1707), Meyer.1198, Dav.1527, 22.533g, nep.nedor., pěkná patina R!