Německo - Dresden
Nesign. - reklamní známka, b.l., vzducholoď Zeppelin nad zeměkoulí / 9řádk.nápis, b.l. Al 40 mm_dr.skvrny
Německo - Norimberg
Početní žeton b.l., Leopold II. zleva, opis / pohled na město, opis, v úseči E.L.S.L., b.l., Mosaz 25 mm
Německo - BRD
Medaile 2000, portrét ženy a muže zprava / portrét ženy a muže zleva Sign.IZA, Punc.925, Ag 27 mm
Nesign. - Sociální demokracie - 50 let revoluce, 1848 - 1898 Střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Cu 50 mm
Vídeň - na 25 let K.K. technologického živnostenského muzea 1879 - 1904, portrét ředitele Wilhelma Exnera zleva, 3řádk.nápis Nesign.(St.Schwartz), Bronz.plaketa 54x80 mm, Haus.1879_jednostranná
F.Schiller - jubilejní slavnost ke 100.výročí narození ve Vídni, 1859 Poprsí zleva, opis / sedící postava s lyrou v ruce na orlu, něm. opis Sign.C.R. (C.Roth), Bronz 26 mm
Slovinsko
Leon Sťukejl - IOS 9001 Kovinotehna MKI, b.l. Portrét zprava, podpis / 3řádk.nápis, Sign.ZC, Punc.925, Ag 27 mm
SSSR
Nesign. - medaile na paměť 50 let sovětské moci v SSSR 1917 - 1967 Hlava Lenina, pod ní halav kosmonauta, dělníka a rolnice, v pozadí Kreml, vročení / 6řádk.nápis, Punc.na hr.925, Ag 50 mm, 76,38 g
Uhry
A.Kleeberg - Deák Ferencz (uherský politik), 1867 Portrét zprava, maďarský opis / korunovaný uherský znak, maďarský opis, Sign.A.K., Ag 20 mm_orig.raž.ouško R!
Hudební medaile a žetony
Vídeň (Wien) - IV. setkání německých pěveckých spolků 1890 Alegorická ženská postava s andílkem a ratolestí, lyra, opis / korunovaný rakouský znak v kartuši, ve věnci 3 znaky Sign.A.Scharff, Bronz 60 mm_orig.ouško
Odznaky - Rakousko
Vídeň - něm.turnerský spolek - 2.spolková tělocvičná slavnost 15.-18.7.1926, Dutý bronz.odznak 30x40 mm, Sign.Reinemer&Spiegel Wien VII_připínací
Pivní známky
Praha - akcionářský pivovar na Smíchově - 1 L / ASP ve snítce chmele a obilí, Sign.Pichl, Mosaz 24 mm, Lik.0440_dírka
Razidla
Cech klempířů: raznice, prostřih, odznak s jehlou_4 ks
Z
Hrabišín - 920 let obce - 1358, 30 mm, výška 52 mm
Účelové a konzumní známky
Bauer&Moser - vůz (žebřiňák), na kterém stojí zleva muž / "1.",b.l., Bronz 13,5 mm, 1,74 g_dr.ned. R!
Mladá Boleslav - továrna Laurin a Klement známka "10" b.l., Zn 18 mm
Mladá Boleslav - továrna Laurin a Klement známka "4" b.l., Fe 18 mm
Praha I, skup.VII - F.J.Veleba VII, Zieglergasse 41 Wien Stojící medvěd zleva, opis / 2řádk.nápis, českoněm.opis Mosaz 25 mm_dírka
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Bamberg - slavnost na památku 10 let válečného spolku 10. a 11.5.1887 Korunovaný znak Bavorska a Bambergu / 9řádk.nápis ve věnci Bronz 40 mm_orig.raž.ouško
Brno - v upomínku na slavnostní vysvěcení praporu vojenských veteránů 27. a 28.9.1873, poprsí arc.Rudolfa zprava, opis / 7řádk. nápis, Nesign., Ag 32 mm, 10,73 g__odstr.ouško R!