Závody československé obce sokolské, AE medaile nedatovaná 40mm, sign.Horejc nep.odřený povrch
Miroslav Tyrš - tvůrce sokolství v Čechách, bez jehly
Odznaky II. krajský slet sokolský v Kladně 1930 + Slet Sokolské župy hanácké 23.VI.1935 + Slet 16.VI.1935 Sokolská župa podbělohorská 3ks
1-1
Sokolský odznak Slet všesokolský království Jugoslávie 1930 v Bělehradě
psí, Obec Provodov, Břeclav, Obec Střížovice, Obec Pchery, Obecní úřad Červená Voda 5ks
Pamětní medaile k 60. výr. ukončení 2. světové války 1945-2005 /Ag/-vydMO ČR + stužka s miniaturou, originál etue