1 kopějka 1911, 1912, KM Y.9.2, 2 ks
1-1-
1/4 Kopějka 1898 SPB, KM Y.47.1, patina, R
50 kopějka 1924 TR, KM 89.1
3 krejcar 1597, HMZ 2-754cc, SJ 750, dr.ned.
1 florin 1951 Ag, KM 47
1000 Kčseb.l. (1945) neperf., série MB 854,063, Bajer 76
1000 Kčse(1945) neperf., série 14A 519752, Bajer 78a
3/3
500 Kčs (1946) neperf., série Pa 222442, Bajer 80b1946
Knobloch-Bódi, Ag medaile Kosmonosy 2004, "Kosmonoská loreta", Ag 925/1000 34mm/20g, raženo 250ks, č.54, certifikát, etue
Novotný-Malík-Nezhodová, 85.výročí návštěvy TGM v Hustopečích 1924-2009, Ag patinované 925/1000 42g/40mm, náklad 20ks + bronz patinovaná 40mm náklad 60ks, společná dřevěná etue R
0-0
Šejnost Josef 1878-1941, AE medaile 1932, Cyril Horáček , profesor Karlovy University, k 70. narozeninám, poprsí zprava, opis/dům, 4 řád. nápis, Br 65mm, Bo.022a (raženo 200ks) R
Šlikovský tolar z r. 1520. Zn. C, Bižuterie Jablonec 1994, Ag .999, 42 mm/ 26,05 g, 2 punc
FJI.- medaile "za statečnost", DER TAPFERKEIT, sign.Tautenhayn, nep.stuha
antoninianus IOVI.CONSERVA, Kamp. 90.116
antininianus VIRTUS.AVG, Kamp.90.308
antoninianus FELICITAS.AVGG, Kamp. 90:79
antoninianus VIRTUS.AVGG, Kamp.90.310
antoninianus
antoninianus FIDES.MILITVM, m.Řím, Kamp.112.36
AE 3 VICTORIAE.LAETAE.PRINC.PERP m.Ticinum, Kamp.136.194