USA
5 Dolar 1836 - hlava Liberty, KM.57 (Au900), 8.283g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
5 Dolar 1882 - hlava Liberty, KM.101 (Au900), 8.340g, hr., dr.rysky, pěkná patina
5 Dolar 1908 - hlava Liberty, KM.101 (Au900), 8.359g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
2.5 Dolar 1905 - hlava Liberty, KM.72 (Au900), 4.121g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
2.5 Dolar 1910 - hlava indiána, KM.128 (Au900), 4.180g, na hraně vryp - zkouška kovu, nep.rysky, pěkná patina
2.5 Dolar 1915 - Panamsko-pacifická výstava, KM.137 (Au900, 4.18g, pouze 6.749 ks), mince zatavena v etui NGC, uvedena zachovalost UNC/Details RR!
Různé státy
Série Nejmenší zlaté mince světa - 15ks, Au999, 0.50g, 15x kapsle, 15x "certifikát", 1x dřevěná etue
Série Nejmenší zlaté mince světa - 16ks, Au999, 0.50g, 16x kapsle, 16x "certifikát", 1x dřevěná etue
Alderney, Austrálie, Falklandy, Israel, Man, Somálsko
a Tuvalu - série 7ks pamět. mincí z let 2006 - 2010, Au999, 1.24g, 7x kapsle, 7x "certifikát" (Národní pokladnice)
Andora, Kongo, Laos, Mongolsko, Palau, Rwanda, Togo
a Vanuatu - série 8ks pamět. mincí z let 2007 - 2010, Au999, 1.00g, 8x kapsle, 8x "certifikát" (Národní pokladnice), společná etue s lupou
Československo, období 1918 - 1939
Španiel - čtyřdukátová medaile na 10 let ČSR 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř / český lev, sv.Václav s rytíři, Sign., Punc., Au986, 28mm, 13.964g, nep.hr.
Španiel - malá medaile na milenium sv.Václava 1929 - sv.Václav na koni, andělé, vročení / svatý Václav s praporcem, Nesign., Punc., Au 987, 16mm, 3.999g
Brůha - 100 let narození Miroslava Tyrše 1932 - portrét zleva v sokolské čapce, opis / sokol v letu, nápis, Sign., Punc., Au 987, 20mm, 3.489g, patina
Šejnost - Antonín Švehla na 60.výročí narození 1933 - poprsí zleva, opis / rozsévač zprava, znak, opis, Sign., Punc., Au987, 20mm, 3.485g, dr.rysky, téměř
Československo, období 1945 - 1992
Pravda vítězí - 5 dukátová medaile b.l. (1968) - poprsí Jana Husa zleva, opis / poprsí Alex. Dubčeka, zleva, opis, Punc., Au986, 30mm, 17.559g, pův.etue
Kolářský - 10 Dukát (1972) - Lidice - hlava ženy v šátku, poprava, opis / růže za mříží, opis, Sign., Nepunc., Au 986, 42mm, 34.785g, k.76, patina
Kolářský - 5 Dukát (1972) - Ležáky - dívka s panenkou, plameny, opis / růže za mříží, opis, Sign., Nepunc., Au986, 34mm, 17.308g, k.77, patina
Kolářský - 2 Dukát (1972) - Terezín - ruka, brána pevnosti, ostnatý drát, motýli, opis / růže za mříží, opis, Sign., Nepunc., Au986, 25mm, 7.048g, k.78
Kolářský - 1 Dukát (1972) - Kremnička - plameny a kříže na úpatí hor, opis / růže za mříží, opis, Sign., Nepunc., Au986, 20mm, 3.500g, k.79, patina
Česká republika, 1993 -
Největší osobnosti českého národa - kompletní série medailí b.l., Nesign., Au585, 18mm, 2.0g, 30x kapsle, společná etue, certifikáty, číslo sady 188 30ks