Constantius II., 337 - 361
AE4, Rv:"VOT.XX.MVLT.XXX." ve věnci, RIC.113, S.3900 - Antiochia - 4.dílna - ražba z let 347 - 348, exc., nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
Maiorina, Rv:"CONCORDIA.MILITVM.", S.0, RIC.8.276 (stojící císař se dvěma standartami) - Siscia - 4.dílna - ražba z roku 350, mírně kor., patina
Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3902, RIC.168 - Thessalonica - 3.dílna - ražba z let 350 - 355, oválný střížek, patina
-2/2
Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3903, RIC.132 - Antiochia - 3.dílna - ražba z let 350-355, exc., pat.
Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", 3904, RIC.92 Cyzicus - 3.dílna - ražba z let 351 - 354, menší oválný střížek, pěkná patina
AE3, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3910, RIC.369 - Siscia - 2.dílna - ražba z let 355 - 361, mírně exc., nedor., pěkná patina
Magnentius, 350 - 353
AE Maiorina, Rv:"GLORIA.ROMANORVM.", RIC.209, S.3921 - Řím - 6.dílna - ražba z let 350 - 351, nep.nedor., pěkná patina
Decentius, 351 - 353
Maiorina, Rv:"VICTORIAE.DD.NN.AVG.ET.CAES." RIC.138, S.3935 - Lugdunum - 2.dílna - ražba z let 351 - 353, oválný střížek, nep.nedor., pěkná patina R!
Constantius Gallus - jako césar, 351 - 354
AE Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3954, značka mincovny mimo plochu, nepravidelný tvar střížku, krásná patina
Valentinianus I., 364 - 375
AE3, Rv:"GLORIA.ROMANORVM.", S.4002, RIC.14a - Siscia - 2.dílna - ražen 367 - 375, pěkná patina
Valens, 364 - 378
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICAE.", RIC.9.7b, S.4018 - Siscia - 1.dílna - ražba z let 364 - 367, nep.exc., pěkná patina
AE3, Rv:"SECVRITAS.REIPVBLICAE.", RIC.9.7b, S.4018 - Siscia - 1.dílna - ražba z let 364 - 367, pěkná pat.
Gratianus, 367 - 383
AE4, Rv:"VOT.XV.MVLT.XX." ve věnci, S.4045, RIC.31a - Siscia - 2.dílna - ražba z let 378 - 383, patina
Valentinianus II., 375 - 392
AE2, Rv:"REPARATIO.REIPVB.", hold císaři, RIC.26b, S.4062 - Siscia - 2.dílna - ražba z let 378 - 383, nedor., patina R!
AE4, Rv:"VICTORIA.AVGGG." Victorie zleva, RIC.39a, S.neuvádí - Siscia - 1.dílna - ražba z let 384 - 387, nep.nedor., pěkná patina, téměř
Theodosius I., 379 - 395
AR Siliqua, Rv:"VIRTVS.ROMANORVM.", S.4076, RIC.94b - Treveri - 1.dílna - ražba z let 388 - 392, mírně exc., nep.vada mater., nep.nedor., pěkná patina R!
Aelia Flaccilla, manželka Theodosia I.
AE4, Rv:"SALVS.REIPVBLICAE." sedící Victoria, S.4094, RIC.17 - Heraclea - 1.dílna - ražen 378 - 383, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina R!
Nero, Egypt, Alexandria
Bil.tetradrachma, rok 11 (= 64/65), sedící orel zleva podobná jako SGI.632, K-G.14/82, Dat.270, RPC.5283, 8.368g, nepravidelný okraj střížku, nedor., patina
Traianus, Syrie, Gabala
AE 22 mm, Rv: sedící Serapis zleva, opis, letopočet GMP = rok 143 (= 112/113), jako SGI.1079, 9.540g, mírně nedor., pěkná patina
Traianus, Egypt, Alexandria
AE Dichalkon (13 mm), Rv: koruna hemhem, rok 17 (= 113/114), K-G.27/574, SGI.neuvádí, För.neuvádí, 1.187g, nepravidelný tvar střížku, pěkná patina R!