USA
1/2 Dolar 1921 - Missouri se zn."2*4", KM.149.2 (pouze 5.000ks), 12.485g, dr.hr., nep.rysky RR!
1/2 Dolar 1934/1937 - Daniel Boone, KM.165.2 (pouze 2.506 ks), 12.533g, nep.hr., nep.rysky RR!
1/2 Dolar 1937 - Roanoke Islands, KM.186 (pouze 29.030 ks), 12.493g RR!
Venezuela, republika, 1830 -
25 Gram (5 Bolivares) 1904, Y.24.2 (Ag900), 24.675g, dr.hr., rysky, patina
25 Gram (5 Bolivares) 1911, Y.24.2 (Ag900), 24.520g, dr.hr., dr.rysky, patina
25 Gram (5 Bolivares) 1924, Y.24.2 (Ag900), 24.673g, hr., dr.rysky, patina
25 Gram (5 Bolivares) 1935, Y.24.2 (Ag900), 24.813g, dr.hr., dr.rysky, patina
25 Gram (5 Bolivares) 1936, Y.24.2 (Ag900), 24.886g, dr.hr., nep.rysky, pěkná patina
Čína, republika, 1911 -
Dolar, rok 3 (= 1914), generál Yuan Š-kchai, Y.329, 25.349g, v aversu krásná čínská kontramarka, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
Irak, Faisal I., 1921 - 1933
1 Riyal (200 Fils), AH.1350 = 1932, KM.101, 19.864g, dr.hr., dr.rysky, patina R!
Irán, Muzaffar al din Shah, 1896 - 1907
5000 Dinar, AH.1320 (= 1902), KM.976, 22.789g, dr.hr., dr.rysky
Irán, Ahmed Shah, 1909 - 1925
5000 Dinar, SH.1332 (= 1913), KM.1058, 22.614g, dr.hr., dr.rysky, patina
Mandžukuo, Pu I, epocha Kang Te, 1934 - 1945
Chiao = 10 Fen, rok 6 (= 1939), Y.8, 4.975g, pěkná patina
1 Fen, rok 7 (= 1940), Y.9, 0.987g, dr.hr., dr.rysky, patina, téměř
Rakousko, Ferdinand V., 1835 - 1848
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.218, VM1.5-V-B (RR!), Sign.I.D.Boehm, dr.škr., rysky, původní stuha
1/1/2
Řád Františka Josefa - II.třída - Marko.86e, náhrdel. dekorace, zlacený bronz, Sign."W.Mayer-Wien", původní zkrácená stuha, nepůvodní etue R!
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136f, VM2.5-D-36, Nepunc., Nesign., původní stuha
Vojenský záslužný kříž - III.třída, Marko.136f, VM2.5-D-36, Punc., Sign.VM (Vincenc Mayer-Wien), nepatrně poškozený smalt, původní stuha s meči
Neoficiál.pam.medaile 1991 - na 125 let bitvy u Hradce Králové, Sign.Tautenhayn/R, patinovaný bronz 30 mm s původním ouškem a žluto-černou stuhou
Neoficiál.pam.medaile 2006 - na 140 let bitvy u Hradce Králové, Nesign., měď 31 mm, na stuze "1866"