Česká republika, 1993 -
Staré pověsti české - Bivoj nese kance, krajina se stromem, nápis / tři postavy kolem ohňového oltáře, opis, Nesign., Au750, 21mm, 6.019g, patina
Bejvl - pět let vzniku Komerční banky 1995 - budova KB, významné pražské budovy/ emblém KB, nápis, Sign., Au986, 19mm, 3.530g, kapsle
Dostál, Truhlíková - mincovní město Jablonec 1995 - významné budovy, znak, písmo/ replika Rv. dvoukoruny, Au999, 20mm, 7.790g, kapsle
Harcuba - mincovní město Kutná Hora 1996 - chrám sv.Barbory, socha havíře, opisy / replika Rv. oběhové pětikoruny, Au999, 23mm, 7.840g, kapsle
Lukáš - replika dukátu Rudolfa II. 1997 - stojící císař mezi znaky, opis/ císařský znak, opis, Nesign., Punc., Au987, 21mm, 3.503g, skvrnka
Vitanovský - deset let vzniku Komerční banky 2000 - stylizovaný orloj nad Prahou/ emblém KB, 3.řádk.nápis a graf, Sign., Au986, 22mm, 7.054g, kapsle
Lukáš - replika dukátu Josefa I. 2005 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, opis, Nesign., Punc., Au986, 20mm, 3.558g, kapsle, etue, "certifikát"
Vitanovský - 100 let Židovského muzea v Praze 2006 - Davidova hvězda, budovy, náhrobky / artefakty, nápis, Au999, 37mm, 31.1g, kapsle, etue, certifik., 150ks R!
Fojtů - Jar.Heyrovský - 50.výr. Nobelovy ceny 2009 - poprsí čelně, opis/ polarograf, medaile, opis, Sign., Punc. (Au999, 37mm, 31.1g), kapsle, etue, certifikát
Česká republika - emise Dukáty čes. králů a královen
Fojtů - Sada 10,5,2,1 Dukát 2017 - Marie Terezie, Sign., Au986, 35.141g, 17.663g, 7.035g, 3.528g, 4x kapsle, společná etue, certifikát, číslo 23/40 RR!
Česká republika - Zlatá Koruna - emise Kde domov můj
Pětidukát 1993 - stavební památky českých měst, opis / český lev mezi pochodněmi, opis, vročení, Nesign., Au986, 35mm, 17.448g, etue, certifikát č.117, patina
Dukát 1993 - stavební památky českých měst, opis / český lev mezi pochodněmi, opis, vročení, Nesign., Au986, 20mm, 3.474g, etue, certifikát č.969
Pětidukát 1994 - chrám sv. Víta, královská koruna, opis / český lev mezi pochodněmi, opis, Nesign., Au986, 35mm, 16.841g, etue, certifikát č.1023, skvrny
Dukát 1994 - chrám svatého Víta, královská koruna, opis / český lev mezi pochodněmi, opis, Nesign., Au986, 20mm, 3.295g, etue, certifikát č.156, skvrny
Česká republika - medaile Zlatá koruna, 1993 -
650 let Karlova mostu v Praze 1997 - císař Karel s modelem mostu, opis / most a nápis, Nesign., Au585, 20mm, 3.506g, etue, certifikát č.200, skvrnky
650 let Karlovy university 1998 - císař Karel čelně, nápis a opis / arkýř Karolina, znaky, opis, Nesign., Au585, 20mm, 3.502g, etue, certifikát č.40, skvrnky
Vatikán, Jan XXIII., 1958 - 1963
Argor (Mezinárodní numism. společnost) - 2 dukát b.l. -poprsí zleva, opis/ korunovaný znak v kartuši, opis, Nesign., Nepunc., Au987(?), 26mm, 7.006g, vlas.rysky
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Praze
Vitanovský - 800 let korunovace Přemysla I. 1998 - korun. poprsí zpředu, anděl, opis/ replika brakteátu, opisy, Sign., Au986, 20mm, 3.617g, pouze 75ks RR!
Střední Evropa - Bojové, 2.-1. stol. př.Kr.
AR mince typu Pentagram / protoma Pegase, dostupná literatura neuvádí, 8mm, 0.397g, patina RRR!
AR mince staršího typu Staré Hradisko, Lanz.neuvádí, hlava zleva a esovitý ornament / koník zleva, nahoře kroužek, 0.393g, nedor., pěkná patina RR!