Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Malá stříbrná medaile za statečnost, Marko.235a, VM1.5-XII-D, Sign.Kautsch, Punc., dr.hr., vl.škr., rysky, bez stuhy
České země
ZUVČ - V uznání práce (ve včelařství), Sign.K.K., patinovaný bronz 40 mm na světlezelené trojúh.stuze
Řád sokola bez mečů - tokijské vydání, VM.4-II-A (meče odstraněny), poškozené smalty, původní stuha s hvězdičkou, etue
2/2/1
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný
Dukelská pamětní medaile, VM.51, zkušební odražek nebo polotovar, 40mm, bez závěsu a stuhy
Za upevňování přátel. ve zbrani - II.třída, VM.55-2a, postříbřený bronz 34mm
Medaile Za obětavou práci pro socialismus, VM.62, stužka s miniaturou
Pamětní medaile pro dobrovolníky 1918-1919, VM.63-d, II.vydání (1945 - 1946), bez signatury
IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70, malá stužka
IV.pluk Stráže svobody - bronz.pamět.medaile, VM.70, stuha s hvězdičkou
IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postř.bronz, stuha jednostranně vybledlá, malá stužka
IV.pluk Stráže svobody - stř.pamětní medaile, VM.71, postř.bronz
FIDAC - pamětní medaile 1918 - 1919, VM.123c, nesign. pražské vydání (Pichlovo)
Jegorov - pamět. odznak partyzánské brigády, VM.134b, číslov.(2559), smaltovaný, výroba Zukov, dvě upínací jehlice přilepené epoxidem
1-
Partyz.brigáda Mistra Jana Husi - pam.odznak, VM.142, chybí upínací patky, přiletována nepůvodní jehlice
Svaz protifašist.bojovníků - zlatá medaile, VM.217a
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b
Československo - odznaky vojenských akademií
Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - absolventský, Bartko.51, Krubl.5 (text str.31), puncovaný Ag900, Sign.ZUKOV, chybí podložka
Vojenská akademie ČSSR - typ 1960 - absolventský, výroba Kremnica, postříbřený tombak, Bartko.51, Krubl.tab.5 (text str.31)
Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z pušky - III.třída - Sign."Z" - lehký typ, Bartko.3, Krubl.tab.16/1 (text.str.41), pěkná patina