Numismatické medaile a ražby numismatiků
Jiří Müller - medaile k 75.nar.1927 - 1987 "60" uprostřed, opis / znak, Cu 28 mm
Odznaky - ČSR
Strana národního sjednocení (od r.1934), "N" v kruhu Smaltov.odznak 12 mm_s jehlou
Odznaky - Německo
Schwäb.Hall (Švábský Hall) - atletický klub 1896 Stojící atlet zleva s činkou, Sign.v rev.: Gustav Deschler München Postř.odznak 36x44 mm_připínací tém.
0/-
Odznaky - Rakousko
Vídeň - XXIII.mezinárodní eucharistický kongres 1912 Pohled na chrám sv.Štěpána, ve slunci Nejsvětější srdce Ježíšovo, 5řádk.nápis, Smalt.odznak ve tvaru štítu 34x46 mm_s jehlou
Porcelánové nouzovky
Bad Weixdorf - 2 Marka 1921, hnědý porcelán 31 mm
Eisenach - 1 Marka 1521 - 1921 M.Luther, hnědý porcelán 31 mm
Německá pomoc dětem - skupina Leipzig - 20 Marka 1922, hnědý porcelán 42 mm
Razidla
Cech klempířů: raznice, prostřih, odznak s jehlou_4 ks
Z
Hrabišín - 920 let obce - 1358, 30 mm, výška 52 mm
Schlaraffia
3.Concil der Allschlaraffia in Monachia 1588 Okřídlená sova s mečem a zrcadlem se znakem na prsou, opis / tři znaky, nápis LIPSIA 1576 PRAGA 1583 MONACHIA 1588, opis, Sign.Griffl, Berna, Bronz 38 mm_orig.ouško tém.
Různé
Ag zlomkové, ryzost 900 (rozlisované Ag císařské marky) celk.váha 306,87 g_celk.28 ks
Ag miska (víčko?) s vyrytou iniciálou EH, Punc.925/1000, 28 g
Japonsko - hasičské vyznamenání
Smaltov.hvězda b.l., v rev. japonský text ve dvou sloupcích Smalt.odznak 40 mm_2 připín.jehlice
Pozlac.hvězda na červeném smalt.kříži na věnci, b.l. v rev.2řádk.japonský text, Smalt.odznak 34 mm_2 připín.jehlice
Hasičský odznak b.l., dvě rajky proti sobě, svislý japonský text v rev. 3 japonské znaky, Ag ovál 28x37 mm_dvě připínací jehlice
Německo - Prusko
Vilém I. - náprsní stužka k pamětnímu kříži 1866, Nim.1938 _připínací
-1/-
Německo - Württemberg
Vojenská medaile za statečnost a věrnost, b.l. Portrét zprava, opis / 3řádk.nápis ve věnci, Ag 29 mm, Nim.3035 _orig.ouško bez stuhy tém.
Německo - III.říše
Berlín - olympijské hry 1936 Velká pochodeň nad Brandenburskou bránou s olympijskými kruhy Mosaz.odznak 40x46 mm_připínací R!
Za věrné služby II.stupeň za 25 let, Postř.bronz, Nim.3524 Neim.G.03.03-d_orig.krabička Rudolf Haupt Metallwaren Gablonz/Neisse
Rusko
Mikuláš II. - medaile "Za chrabrosť", bez označení stupně pražské vydání pro legionáře, jako Čep.1073, ouško kolmo_orig.stuha