Československo - vojenské střelecké odznaky
Střelec z těžkého kulometu - II.třída - Nesign. - lehký typ, Bartko.6(b), Krubl.tab.16 (text.str.43)
Československo - letecké dekorace
Polní pilot letec - typ 1923 - nečíslov. miniatury, podobná jako Bartko.3, Krubl.tab.11/1 (text str.39), Nesign., 1x opravená jehlice, celkem 2ks
Československo - odznaky výsadkového vojska
Výkon. odznak - typ 1965 - II.třída, Bartko2.CP.54, Krubl.tab.23 (str.48), Nesign., číslo "2160", smaltovaný tombak 25x50 mm, upínání šroubem
Československo - hasičské dekorace
ČSR - Svaz dobrovolného hasičstva - medaile za 30 let činnosti, Sign.Šmakal, postříbřený bronz 40 mm se závěsem a původní stuhou
Česká republika - různé
ČSBS - Kříž Českého svazu bojovníků za svobodu, podobný jako VM.212-A, ale s odlišným monogramem, stužka s miniaturou, původní udělovací etue
Egypt
Kalifova hvězda "EGYPT 1882", BB.1a, K-K.C16.b, nečíslovaná, původní stuha
Francie, republika, 1871 -
Řád Akademických palem - důstojník akademie, VFR.II.c, BB.616, poškozený smalt
Záslužná vojenská medaile, VFR.2e, BB.223a
Marocká pamětní medaile, VFR.9, BB.363
1/1/3
Pamětní medaile obránců vlasti (1870 - 1871) 1911, VFR.10, BB.364b
Pamětní medaile pro bojovníky 1914 - 1918, podobná jako VFR.16, jako BB.393, Nesign., původní stuha
Pamětní medaile pro uprchlíky 1925, VFR.23, BB.434
Orientální pamětní medaile 1926, VFR.25, BB.433, původní stuha
Francouzský válečný kříž 1939, VFR.33a, BB.464
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 3.stupeň, VFR.55a, na stuze štítek "LEGION ETRANGERE"
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 1.stupeň, VFR.55c
Německo - Bádensko
Leopold I. - AE medaile za tažení roku 1849, BB.76, Nimmergut.298, bez stuhy
Německo - Hohenzollern
AR medaile za věrnost a zásluhy 1.1.1842 (II.typ), BB.82, bez závěsu a stuhy, stopy po nepůvodní sponě
1/2/-
Německo - Sasko
Friedrich August - AR medaile (1905-1918), BB.525, bez stuhy
Německo - III.říše
Odznak za zranění - typ 1940 - 1.stupeň - Sign."26", BB.52, Nimmergut.3844 (611), zlacený zinek, částečně setřené zlacení, patina R!