František Josef I. Medaile na 50tileté jubileum panování 1898, Skrbek 1613, Ag 26 mm, 7,94 g, mladý a starší portrét, sig. Scharff
František Josef I. Medaile na světovou výstavu 1873 ve Vídni, Cu 41 mm, sig. Scharff, orig. kovová etue
František Josef I. Medaile ke světové výstavě 1873 ve Vídni, Br 70 mm, sig. Tautenhayn
František Josef I. Medaile na hospodářskou výstavu ke 40ti letům vlády FJI 1888 ve Vídni, Br 64 mm, sig. Schwartz
František Josef I. 2,5 tolarová klipa 1896 KB, milenium, UP (novoražba), Ag 72,89 g
Graz Medaile na II. štýrské střelby 1882, Ag 33 mm, 13,56 g
Vídeň Medaile k jubileu 1898, Cu 30 mm, sig. Pittner, ouško, orig. stuha
Vídeň Medaile na střelecké závody 1907, protektor kníže TRAUTTMANSDORFF, Ag plaketa 30x50 mm, 32,04 g, etue, sig. Schafer
Vídeň Odznak na kapslové střelby, za zásluhy, Ag 55x38 mm, 18,60 g, punc 800/1000, email, pozlaceno
Bozen Medaile na velikonoční střelby 1911, Ag 45 mm, 39,42 g, matovaná, Hauser 5343
Arc. Eugen (1914-1916) Medaile velitele balkánských vojsk RV, Zn 55 mm, sig. Schwerdtner
Arc. Josef Antonín (1776-1847) Medaile na 50 let správy Uher 1846, Br 54 mm, sig. Lange
Arc. Josef Antonín (1776-1847) Medaile na 50 let kumánských jednotek jako uherský palatin 1845, Ag 33 mm, 17,47 g, sig. Boehm
Arc. Johann Medaile na 50 let založení muzea Johammeum 1861 v Grazi, Cu 51 mm, sig. Radnitzky, firemní etue
Arc. Otto (1865-1906) Medaile 1893 k otevření chaty na Raxalpě, Ag 27 mm, 10,04 g, sig. Christlbauer, n. hr. a n. škr.
Radecký maršál Medaile krasoumné v Čechách 1859, Br 80 mm, sig. Seidan, n. škr.
Savojský E. Medaile na úmrtí 1736, Sn 43 mm, Cu čep, Mont. 1621
Waldstein Medaile (tolar) 1934 na úmrtí, Ag 42 mm, 20,87 g, sig. Špánek
Praha arcibiskupství, Ondřej Alois Skarbek (1833-1838) Medaile intronizační 1834, Ag 34 mm, 17,43 g, sig. Lercheman, Don. 4668