S t ř e l e c k é m e d ai l e
Admont Střelecké slavnosti 1912, protector Max Gerstle, Ag 34 mm, 13,68 g, Hauser 5349
M e d a i l e p o d l e o s o b n o s t í
Dietrichstein Mauritius (1775-1864) Cu medaile 1846, průměr 50 mm, Portrét/znak nesený gryfy, sig. K. Lange
Julius, svobodný pán z Haynan Sn medaile b.l. k vítězství nad uherskou revolucí průměr 43 mm, tmavá
Hus Jan Medaile litá, portrét Hus na hranici, 17. stol. Magdeburger, Ag 22,78 g, 42 mm
Charis Zlacená Cu medaile CHARIS, průměr 38 mm, sig. Döll.FEC. G.Loss., C. VOIGT FEC.
Rakousko - Vídeň Medaile VINCENTZ MUSCHINGER, komoří a tajný rada, 16. stol., Cu 43 mm
TGM Medaile k 85. narozeninám, Ag 50 mm, 49,70 g, matová
Karel Schwarzenberg Sn medaile 1867, průměr 39 mm, dr. hr.
M e d a i l e p o d l e m ě s t
Německo - Berlín Medaile numismatického klubu 1876, Cu 26 mm
Kroměříž Hosp. a prům. výstava 1891, zlacený Br 41 mm, sig. Abrahám, orig. etue, dr. škr.
Pardubice 100 let Velké Pardubické, 650 let Pardubic, postř. 31 mm, Zobek
PP
Praha Odznak (vyřezávaný) na oslavu stoletého jubilea 1791-1891, Zemská jub. Výstava Ag 40 mm, etue
Velehrad 800 let založení kláštera (1205-2005), vydala pob. ČNS Kroměříž, Ag 50 mm, 70 g, sig. Vitanovský, etue
M e d a i l e p o d l e s t á t ů
Anglie Br. medaile ke XIV. Olympiádě 1948 Londýn, 52 mm, 59,56 g, orig. Etue
ČSR Medaile Milenium sv. Václava 1929, Ag 28 mm, 15 g, 2x punc
Polsko Orlice s "Z" na prsou s plameny, na rubu vyryto "Znak Zandarmerii"9265, závěs na řetízku, OK, průměr 62x32 mm
Rusko Alexandr II. (1855-1881) Medaile na 50 let Technologického institu (1828-1878), Cu 80 mm, dr. Koroze
Rusko Mikuláš II. Korunovační medaile 1896, Ag 28 mm, 11,58 g, ouško, několik dr. škr.
Vyznamenání habsburského domu
František II. Dělový kříž 1813/14
2/2/2
František Josef I. Služební kříž za 25 let, typ 1849, Marko 365a