Vyznamenání habsburského domu
František Josef I. Čestná medaile za 25 let služby u hasičů, Br, poškozená stuha, B.B.326
1/1/2
František Josef I. Velká stříbrná medaile za statečnost (1859-1866), 40 mm, I. třída, bez stuhy, B.B.79, n. škr.
František Josef I. Vlastenecký odznak 1914/15, 30x30 mm, nep. poškozený smalt
FJI Čep. odznak FJI, Zimní polní vlak 1914/15 v Karpatech, 2. armáda
FJI Čep. odznak Vánoce 1914 v poli, I. armáda
FJI Čep. odznak Kříž VII. armáda
-1/-
FJI Čep. odznak Houfnicový regimentč. 25
FJI Čep. odznak Pevnost Krakov 1914/1915
FJI Čep. odznak Tlustá Berta, zvítězíme
FJI Čep. odznak Panovník ve věnci, sig. Marschall
FJI Pilotní odznak (1913) BB 431, var., dr. poškozený email
Karel Vojenská záslužná medaile SIGNUM LAUDIS s korunkou, punc. Br, sig. Kautsch, Marko 149a
Karel Pilotní odznak (1917) BB 433
V y z n a m e n á n í Č S R
Řád bílého lva, civilní skupina III. Třída, vydání do r. 1964, neznačeno, stuha
Čsl. Válečný kříž, Nov. 5, II b
Čs. Revoluční medaile, štítky SIBIŘ, ZBOROV, Nov. 6d, dutá
Pamětní medaile čsl. dobrovolce 1918-1919, Nov. 8 b
Čs. válečný kříž 1939, Nov. 17
Vojenská medaile "Za zásluhy", pražské vydání, Nov. 19 b
Pamětní medaile čsl. Armády v zahraničí, Nov. 20, I b