Mexiko
Nesign. - BEYKA 1987, stylizovaný portrét muže čelně / 2řádk.nápis, Punc.925, Ag 38 mm, 19.9 g
Vídeň - žeton 13. 14. 15.3.1848 - svoboda a bezpočenost národa Nesign., Mosaz 16 mm
Chlebové známky
Ročov - Fr.Ibla - mlýn a pekárna - 1 chléb, b.l., Mosaz 22 mm
Konvoluty mincí
Rumunska - 5 Bani - 3 Lei z let 1960 - 1966_23 ks
1až0
Itálie - 5 - 10 Lir z let 1954 - 1995_21 ks
Francie - 5 Cent. - 5 Frank z let 1924 - 1991_32 ks
Jugoslávie - 5 Para - Dinár z let 1965 - 1990_15 ks
Nizozemí -1 - 25 Cent z let 1951 - 1984_17 ks
Polska - 10 Groš - 20 Zlotych z let 1949 - 1979_20 ks
Venezuely - 5 Cent. - 5 Bolivares z let 1977 - 1988_6 ks
Odznaky - ČSR
Svaz brannosti - iniciála "SB", Zlacený 25 mm_2 ks
Odznaky - ČSSR
Vzorný učeň obchodu, Lakov.mosaz 28x40 mm_připínací
Schlaraffia
Hlava sovy v otevřeném dubovém věnci mezi dvěma kordy Dutý pozlac.prořezávaný plech 30x30 mm_k přišití
Kremisia Wachavia (Krems) - sova držící štít s městskou branou a stylizovanou řekou Dunaj, Stříbřitý plech 23x33 mm_dírky pro přišití
Porta Moraviae - nad portálem s písmeny EHE hlava sovy s ozdobou, Sign.Scgwergt-Stutin, Pozlac.bronz 39mm_orig.stuha Zn ovál 24x35 mm_setřelé postř. orig.ouško
PROTOKOLL - sedící sova s brkem na archu papíru Ag 16x25 mm_v rozích dírky pro přišití
Sedící sova s rozepjatými křídly nad lanovým mostem, pod ním lodě Mosyaz.plech 20x28 mm_se dvěma úchyty
Zkřížené meče ve věnci, číslice 9 - S Pozlacený a postříbřený odznak, 49x60 mm_ouško
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Heyduk - plaketa přeboru vysokých škol 1958, dva běžci si předávají štafetový kolík, Sign., Bílý kov 45x60 mm_jednostr.
Ludwig, BP - tenisová medaile, b.l. Pohled na pohár, tenisové rakety a síť / pod větvičkou volná plocha pro věnování, Sign., Bronz 36 mm_orig.raž.ouško