KOREA-JIH
10.000 Won - 1987, Olympiada Soul, kapsle+certifikát, KM 62, Ag 33,62g (925/1000), 40mm
10.000 Won - 1988, Olympiada Soul, kapsle+certifikát, KM 74, Ag 33,62g (925/1000), 40mm
LIBANON, Libanon rep 1952-1994,
25 piastres 1952...KM16
10 Piastres 1955...KM22 a KM23,Obě varianty z r 1955...2ks
1-2
MALAJSIE-MALACCA
1 Keping AH 1247, KM.8.1
-1/-1
MALAJSIE
10 sen 1976 KM-3
PAKISTAN
Konvolut 5 paisa 1966 KM-26 a 25 paisa 1970 KM-30...2ks
1-1
SINGAPUR
Konvolut 1 cent 1976 KM-1 a 50 cent 1985 KM-53.1 .2 ks
0-0
STRAITS SETTLEMENTS - britská kolonie 1867-1939, Georg V. 1910-36
1 cent 1919 KM-32,
0/-0
1 cent 1919 KM-32
0/1
1 cent 1919 KM-32, dr škr v ploše
COOKOVY OSTROVY
50 Dollar - 1987, Olympiada Soul, kapsle+certifikát, KM 40, Ag 28,28g (925/1000), 38,61mm
FIJI, Georg V. 1910-36,
1 Shiling 1936 KM.4...5,63g, Ag(500/1000)
INDONESIE
Konvolut - 500 rupií 2003, 200 rupií 2003, 100 rupií 2005, 50 rupií 2002, 25 rupii 1994…5ks
Groma Alfonz 1924-1993
Liptovský Mikuláš - 700 let města...1968, Sign., bronz, 60 mm,
Koreň Jozef (1912-1971)
Brezno - 700 let města...1965, Sign., bronz, 60 mm,
Otáhal Karel 1901-1972
Sportovní medaile - Volejbalista, 5 hráčů při hře, Sign., bronz, 60x50 mm, zadní str. potřís. pravděpodobně lepidlem
0/2
Španiel Otakar 1881-1955
Tomáš G. Masaryk - medaile k 85. narozeninám 1935,...14,87g, Ag(987/1000), Sign., pr. 32 mm, matová, dr hrany
-0/-0
Tomáš G. Masaryk - medaile k 85. narozeninám 1935, Bronz, Sign., pr. 50 mm, patina
Čechy
Medaile - soukr ražba - Ladislav Gabriš ŠKULTÉTY 1738-1831, 80 let aktivní voj služby v arm R-U, Cín, 58mm, tl 4mm, nesignováno