Revoluční vláda v Miláně, 1848 - 1849
40 Lira 1848 M - stojící Italie, italský opis / nápis ve věnci a opis, Cr.24 (raženo pouze 5875 ks), 12.905g, nep.vady razidla, nep.hr., nep.rysky RR!
40 Lira 1848 M - stojící Italie, italský opis / nápis ve věnci a opis, Cr.24 (raženo pouze 5875 ks), 12.702g, opravená hrana, dr.rysky RR!
20 Lira 1848 M - stojící Italie, italský opis / nápis ve věnci a opis, Cr.23 (raženo pouze 4593 ks), 6.451g, nep.hr., nep.rysky RR!
Medaile na spojenectví s Německem 1915 - dvojportrét Fr.Josefa I. a Viléma II., opis / zářící hvězda, koruny, věnec a nápis, Nesign., Au900, 23mm, 8.007g
4 Dukát 1855 A, 13.850g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř R!
4 Dukát 1865 A (pouze 13.000 ks) - se závěsem ve tvaru korunky, celková hmotnost 14.556g, nep.hr, nep.rysky, pěkná patina RR!
4 Dukát 1873 (pouze 24.000 ks), 13.843g, dobře oprav. stopa po oušku, vlas.škr. R!
4 Dukát 1893 (pouze 54.000 ks), 13.937g, dr.hr., vlas.škr., patina
4 Dukát 1907, 13.867g, dr.hr., vlas.poškrábaný, rysky, patina
4 Dukát 1907, 13.893g - kontramarka "Koruna / A1", nep.hr., vlas.rysky, nep.zvlněný, pěkná patina
4 Dukát 1910, 13.853g, nep.hr., vlas.škr., rysky, patina
4 Dukát 1913, 13.708g, dobře opravená stopa po oušku, nep.hr., vlas.škr.
4 Dukát 1914 (raženo 103.000 ks), 13.879g, nep.hr., nep.rysky
4 Dukát 1915 - novoražba, 13.950g, vl.rysky, skvrny
4 Dukát 1915 - novoražba, 13.945g, vl.rysky, skvrny
Dukát 1848/1898 A - jubilejní (pouze 26.000 ks), 3.492g, nep.hr., nep.rysky R!
Dukát 1855 A, 3.466g, dr.hr., nep.rysky, patina
Dukát 1856 A, 3.475g, dr.hr., nep.rysky, patina
Dukát 1860 A, 3.489g, dr.hr., nep.rysky, patina, tém.
Dukát 1861 A, 3.489g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř