Havelka Luděk, 1941 -
Josef Lada - nakladatelství Albatros 1987 - poprsí zleva, opis / kocour Mikeš, nápis, Sign., patinovaný postříbřený bronz 40 mm, téměř
Housa Vlastislav, 1932 - 2004
Fráňa Šrámek - 100.výročí narození 1977 - poprsí částečně zleva, opis / sedící nahá dívka, měsíc a oblaka, Sign., patinovaný bronz 50 mm
Hvozdenský Josef, 1932 -
Památník národního písemnictví v Praze 1977 - budovy Strahovského kláštera, emblém, opis / symboly liter. oborů, emblém, opis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Knobloch Milan, 1921 -
PNP - muzeum Aloise Jiráska a Mikoláše Alše b.l. - dvojportrét zleva, opis / letohrádek Hvězda, 4-řádk. nápis a emblém PNP, Sign., patinovaný bronz 65 mm
Prof.MUDr.Alfréd Kotásek (narozen 19.12.1911) b.l. - hlava zleva, nápis / matka s dítětem, snítky vavřínu, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Praha - mezinárodní kongres revmatologů 1969 - Sigismundus Albicus mírně zprava, znak, opis / emblém kongresu, znak Prahy, nápis, Sign., zlac. bronz 60 mm
Památník národního písemnictví - K.H.Borovský 1971 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / lev držící knihu, opis a nápis, Sign., patinov. postř. bronz 35 mm
Prof.MUDr.Miloslav Seeman - zakladatel čsl.foniatrie b.l. (1971) - hlava zprava, opis a nápis / symboly, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Karlovy Vary - XXV. diabetologický kongres 1971 - dvojportrét lékařů, latinský nápis / emblém kongresu, latinský opis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Bedřich Smetana - 150 let narození 1824/1974 - hlava částečně zprava, vročení, opis / symbol. znázornění hudby, nápis, Sign., patinov. postř. bronz 35 mm
Numism. Eduard Fiala - 50 let narození 1974 - hlava čelně, nápis a opis / pregéř, lipové lístky, nápisy, Sign., patinovaný bronz 70 mm
Bedřich Smetana - 150 let narození 1824/1974 - hlava částečně zprava, vročení, opis / symbol. znázornění hudby, nápis, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Státní banka Československá - 25.výročí založení 1975 - klečící žena drží symboly průmyslu a zemědělství, mince, vročení / symboly a nápis, Sign., bronz 60 mm
Spolek českých bibliofilů - 75.výročí založení 1983 - labuť plující doleva, číslice "75", opis / ornament, nápis, vročení, Sign., patinovaný bronz 75 mm
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Praga - plaketa světové filatelist. výstavy 1968 - okřídlené poštovní známky, český a fracouzský nápis, Sign., patinovaný bronz 53x51 mm, k.25
Státní ústav pro rekonstrukci památkových měst a objektů 1974 - pražské památné budovy / plány měst, vročení, opis, Sign., patinovaný bronz 80 mm
Praha - Záslužná medaile Národního výboru 1976 - městský znak, nápis / pražské stavby, květiny, opis, Sign., patinovaný bronz 70 mm, k.124
Praga 1978 - plaketa Svět.výstavy poštovních známek - emblém výstavy, nápisy, Sign., Punc., patinovanýé bronz 60x42 mm, 71.760g, udělení "J.FEIGL", etue
Marie Pujmanová - medaile PNP b.l. (1982) - portrét mírně zleva, postavy, nápis / lev s knihou, pohled na Prahu, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, k.210
Jan Neruda - PNP ke 150.výročí narození 1984 - hlava zleva, nápis / Pegas nad Malou stranou, nápisy, Sign., patinovaný bronz 80 mm