Egypt, republika, 1953 -
Libra, AH.1374 = 1955, KM.387 (Au875, pouze 16.000 ks), 8.464g, stopa po oušku, nep.hr., nep.rysky
Gabun, republika, 1960 -
10 Frank 1960 - president Leon Mba, KM.1 (Au900, pouze 500 ks), 4.192g, nep.hr., nep.rysky RRR!
Irán, Mohammad Reza Pahlavi, 1941 - 1979
1 Pahlavi, SH.1354 (= 1975), KM.1200, 8.219g, hr., nep.rysky
Kuba, republika, 1898 -
5 Peso 1916, KM.19 (Au900), 8.347g, dr.hr., dr.rysky
Mexiko, republika, 1867 -
2 Peso 1945 M - novoražba, KM.461, 1.656g, nep.hr., 2x dr.škr., vl.rysky
Niue, Elizabeth II., 1952 -
50 Dolar 1992 - LOH Barcelona - diskař, KM.71 (Au583, 7.70g, pouze 6.000 ks), kapsle R!
5 Dolar 2015 - Osvobození Osvětimi (Česká mincovna, J.Orava, Au986, 3.49g, pouze 200ks), kapsle, etue
Turks and Caicos Islands, Elizabeth II., 1952 -
100 Crowns 1974 - 100 let narození W.Churchilla, KM.4 (Au500, 5.100ks), 18.058g, nep.rysky, pat., kapsle R!
Turecko, republika, 1923 -
100 Piastr, 47.rok republiky (1969), KM.855, 7.212g, nep.hr., nep.rysky, téměř
USA
5 Dolar 1880 - hlava Liberty, KM.101, 8.263g, dr.hr., dr.rysky, patina
Československo, období 1945 - 1992
Nesign. - výstava mincí a medailí v Kremnici 1954 - stojící svatý Ladislav, opisy / uhersko-český znak, opis, Nepunc., Au986 (?), 20mm, 2.063g, patina
Česká republika, 1993 -
Kozák - banka Bohemia - Zlatá koruna (1 Unce) 1993 - Dívčí hlava zpředu, opis / král.koruna, písmo, Au999, 29mm, 31.106g, čísl.1, etue, certifikát (10ks) RRR!
Dostál, Truhlíková - mincovní město Jablonec 1995 - významné budovy, znak, písmo / replika reversu oběžné 2-koruny, Au999, 22mm, 7.784g, skvrnky, kapsle, etue
Harcuba - mincovní město Kutná Hora 1996 - chrám sv.Barbory, socha havíře, opisy / replika Rv. oběhové 5-koruny, Au999, 23mm, 7.821g, skvrny, kapsle, etue
Fojtů - Bohumil Hrabal - 100.výročí narození 2014 - poprsí zprava, opis / psací stroj, nápisy, Sign.ZF, (Au999, 15.56g, 99ks) kapsle, etue, certifikát RR!
Fojtů - 25.výročí 17.listopad 1989 / 2014 - vlajka, nápis, opis / zkreslený státní znak, opis, Sign., (Au999, 15.56g, pouze 99ks) kapsle, etue, certifikát
Šafařík - 100.výročí založení čsl. legií 2014 - části lva a orla, přilba, nápisy / prapory, opis, Nesign., (Au999, 15.56g, pouze 99ks) kapsle, etue, certifikát
Dostál - Dominik Hašek - 45.narozeniny 20.11.2015 - portrét, písmo / hokejista učí žáka, nápis, Sign.D, Au999, 28mm, 15.56g, čís. 6/100, kapsle, etue, podpis
Česká republika - Zlaté dukáty České republiky
Fojtů - "Dukát" (1/10 Unce) 2014 - Korunovační plášť, opis / tři znaky, opis, kapsle, etue, certifikát (Au999, 16mm, 3.11g, 100ks) RR!
Horák, Oppl - sada medailí "Dukáty České repub." 2005 - vše Au999, 31.10g, 15.56g, 7.78g, 3.11g, Sign., 4x kapsle, 4x etue s "certifikátem"