Česká Republika, 1993 -
5 Dukát - k 700.výr.narození Karla IV., 2016 Ryz.986, Au 17.44 g, náklad 19 ks_orig.kapsle + osvědčení
Itálie
Nesign. - medaile za zásluhy - mezinárodní filmový festival porota velké prémiové ceny TV MIFED 1966 ŽEna s filmovým pásem, opis / 2řádk.nápis na vavřínové snítce. Punc.750, Au 44 mm, 43.86 g_orig.etue s věnováním J.Khunovi
Keltové v Podunají, 3.- 2. století př. Kr.
AR Drachma - Hlava doprava /stylizov.sedící Zeus, typ Philippa III. silně barbarizující, Kost.939, Göbl.591/3_napr.stř.raž.
Hadrianus, 117 - 138
AE Dupondius, Rv:"PONT.MAX.TR.POT.COS.II., v úseči ADVENTVS.AVG - SC, sedící postava s kopím proti stojící postava s trnovou korunou, pod.S.1019 (sestercius)_R!
Antoninus Pius, 138 - 161
AR Denár, Rv:"COS.III.", spojené ruce drží caduceus a klasy, S.1137, RIC.43 - mincovna Řím - ražba zlet 145-161, BMC.84
Septimius Severus, 193 - 211
AR Denár, Rv:"RESTITVTOR.VRBIS.", sedící císař S.1685, RIC.288, minc.Řím - ražba z let 202-210
Elagabalus, 218 - 222
AR Denár, Rv:"LIBERTAS AVG.", sedící Libertas zleva S.2003pod., C.92, RIC.115
Boleslav Chrabrý, 1003 - 1004
Denár, Ca.226, F.-, část.odlišné opisy v av. a rev._RR!
Soběslav I., knížetem v Čechách 1125 - 1140
Denár, Ca.583a, F.XVII/1_dr.ned.opisy
Václav II., králem v Čechách 1283 - 1305
Brakteát český z let 1278-1300, Ca.857, F.XXII-1_č.pomačk.
2/-
Brakteát český z let 1278-1300, Ca.873_č.vyl.okraj v délce 18 mm
-1/-
Vladislav III., markrabě moravský, 1246 - 1247
Denár, Ca.895, F.XXXII/36_č.ned.
Vladislav II., knížetem Čechách 1140 - 1158
Denár, Ca.593ab, F.XVII/8_opisy téměř nevyraženy
Václav II., 1283 - 1305
Parvus, Sm.1-tab.I/2
Václav IV., 1378 - 1419
Pražský groš - blíže neurčený
-2/2
Pražský groš, Sm.1
-2/2-
Jošt - markrabě moravský, 1375 - 1411
Denár. peníz s IO pod korunou, hrubý perlovec, NČ.212, str.7-c _z 1/3 ned.
Matyáš Korvín, 1458 - 1490
Kruhový peníz s uhersko-českým znakem, minc.České Budějovice Ca.74a, Re.245, Sm.VII/23_dr.okr.raž. R!
Kruhový peníz s uhersko-českým znakem, minc.České Budějovice Ca.74a, Re.245, Sm.VII/23 - Cu dobové falsum R!
3/-
Brno - městská ražba
Městský peníz se šachovanou orlicí bez čtyřrázu, po r.1452, Rad.16 _dr.ned.