Egypt-Alexandria, Antonius Pius,138-161
AR tetradrachma /r4/, Kamp.3569
Egypt-Alexandria, Alexander Severus 222-235
Bi tetradrachma, Kamp6.2194, Dat.4295
Syria-Antiochia, Philippus I. 244-249
AR tetradrachma, Prieur-312
Judea
Pontius Pilatus 26-36 n.l., prokurátor, AE 15, lituus/věnec, SG I 5624
-2/2-
Herodes Agrippa I. 37-44 n.l., AE 17 obilné klasy/slunečník, Sear-5567 ned., dr.exc.
2/2-
Antonius Felix 52-60 n.l., prokurátor, AE 17 palmové ratolesti/nápis ve věnci, SG I 5625 dr.ned, nep.napr.
1. povstání 66-70 n.l., AE 17 rok 2, révový list/amfóra, SG I 5639 dr.stopy kor.
Bavorsko, Jindřich III. 983-985
denár 4bodového typu, mincovna Nabburg, Hahn 71.b1 , mincmistr "WIL", 0,956g, patina R
Boleslav II. 972-999
denár Cach 84, 1,095g/20,5mm R naprasklý okraj, nep.ned.
Vratislav II. na Olomoucku, 1054-1061
denár Cach 334, VP 15 R silně prohnutý, naprasklý
Svatopluk na Olomoucku 1095-1107
denár Cach 443, VP 123, 0,412g R prohnutý
Soběslav I. 1126-1140
denár Cach 572 ned., nep.vyl.okr.
denár Cach 583, 0,756g dr.ned.
Vladislav II. 1140-1172
denár Cach 559 ned.opis
denár Cach 593, stopy měděnky, nedoražené opisy vylomený
Morava - nepřidělené ražby 12. stol.
denár VP 263, nepravidelný střížek, dobově nastřižený, patina, 0,722g RR nedor.
-2/2
Přemysl Otakar I. 1198-1230
denár Cach 663, královská vláda, 1,198g, patina ned.opisy
Přemysl Otakar II. 1253-1278
střední brakteát moravský Cach 978 zlomený a slepený
-1/-
denár moravský Cach 973 nedor.
Václav II. 1278-1305
pražský groš, Sm.2