Prusko, Wilhelm II., 1888 - 1918
3 Marka 1913 A - 25 let vlády, KM.535 (Ag900), 16.655g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
2 (Marka) 1888 - návštěva císaře v St.Peterburgu - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, Nesign., 28mm, 11.872g, nep.rysky, téměř R!
Prusko, Friedrich III., 1888
2 Marka 1888 A, KM.510 (Ag900), 11.072g, dr.hr., vlas.rysky, patina
Sasko, Albert, 1873 - 1902
5 Marka 1891 E, KM.1246 (Ag900), 27.606g, dr.hr., rysky, patina
5 Marka 1899 E, KM.1246 (Ag900), 27.665g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Sasko - Výmar - Eisenach, Wilhelm Ernst, 1901 - 1918
3 Marka 1910 A - svatební, Y.176 (Ag900, 133.000 ks), 16.679g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
Württemberg, Wilhelm II., 1891 - 1918
3 Marka 1911 F - stříbrná svatba, KM.636, 16.679g, nep.hr., nep.rysky
3 Marka 1911 F - stříbrná svatba, KM.636 (Ag900), 16.672g, pěkná patina
Německo - drobné ražby císařství
Marka 1910 F, KM.14 (Ag900), 5.543g, mimořádná zachovalost - patrně prvoražba (!)
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
5 Marka 1931 A, KM.56 (Ag500), 24.791g, dr.stopa po oušku, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina
5 Marka 1931 A, KM.56 (Ag500), 24.963g, dr.hr., dr.rysky, patina
5 Marka 1929 A - Lessing, KM.61 (Ag500), 24.916g, dr.hr., vlas.rysky, patina
5 Marka 1929 A - Přísaha, KM.64 (Ag500), 25.050g, hr., dr.rysky, pěkná patina
3 Marka 1924 D, KM.43 (Ag500), 15.045g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
3 Marka 1931 A, KM.74 (pouze 13.300 ks), 14.990g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina RR!
3 Marka 1926 A - Lübeck, KM.48, 15.015g, hrana, vlas.rysky, téměř R!
3 Marka 1927 A - Nordhausen, KM.52, 15.021g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř
3 Marka 1929 D - Přísaha, KM.63 (Ag500), 14.955g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
3 Marka 1931 A - Stein, KM.73, 15.002g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina R!
3 Marka 1932 G - Goethe, KM.76 (pouze 32.000 ks), 15.007g, dr.hr., dr.rysky, patina R!