Německo - BRD
Vojenské námořnictvo - čepicový odznak, Nesign., zlacený bronzový plech 55x47 mm se čtyřmi patkami
Rusko, Mikuláš II., 1894 - 1917
Pamětní medaile na rusko-japonskou válku 1904 - 1905, OK.269, bronz 28 mm s původním ouškem a pozdější stuhou na mosazné kolodce
Rusko - SSSR, 1923 - 1991
Řád Velké vlastenec. války - 3.typ (1985) - II.třída, Herf.2.21.6, Planeta.94, číslovaný (3061811), poškozený smalt
Jurij Dolgorukij - na 800 let Moskvy 1947, Herf.3.53, Planeta.230
Švédsko
Mečový řád - III.třída - rytíř, Nimmergut.291/c, Wer2.1220, nepuncované Au, 15.777g, poškozený smalt, bez stuhy RR!
USA
Medaile Za chvályhodnou službu v armádě, Kerrigan.25d
Medaile Za úspěchy v leteckých silách, Kerrigan.28b
Medaile Národní obrany (1953), Kerrigan.56a, malá stužka
Velká Británie
Victoria - Afghánská medaile 1878 - 1880, K-K.C12, Josl.108b, udělení "1855.PTE.ALF:TIPPING.63.:RD.REG:" dr.hr., rysky
2/1/1
Victoria - Egyptská medaile 1882 - 1889, K-K.C15, Josl.111j, udělení "1860.PTE.B.S.LEWIS.1/RL.SUSS.R." (patrně vyryté později), patina, nová stuha
Victoria - Královnina jihoafrická medaile 1899-1902, K-K.C28, Josl.128aa+p+n, na stuze pásky "SOUTH AFRICA 1901", "ORANGE FREE STATE" a "RELIEF OF KIMBERLEY"
George V. - miniatura Válečné medaile 1914 - 1918, jako K-K.C42, jako Joslin.144a, původní stuha
George V. - miniatura Mezispojenc. medaile vítězství 1914 - 1918, jako K-K.C44, Josl.146, dr.hr., dr.rys., původní stuha
George VI. - Řád sv.Jana Jeruzalémského - typ 1936 - důstojník, smaltované Ag, původní černá stuha
George VI. - miniatura Korunovační medaile 1937, jako K-K.D6, jako Josl.181rr, původní stuha
Medaile vydané Českou numismatickou společností
Špánek - 500 let poselstva Jiřího z Poděbrad 1964 - koruna, dvojitý opis/ korunované "G", vročení a opis, Nesign., Punc., Ag900, 28mm, 3.415g, BK.8, patina
Česká Lípa - pobočka ČNS
Nesign. - 50 let pobočky 1997 - vinárna Union, dvojitý opis, "stříbrná" lisovaná folie podložená zeleným sklem 64 mm, BK.3 (125ks) R!
Nesign. - 50 let pobočky 1997 - vinárna Union, dvojitý opis, "zlatá" lisovaná folie podložená zeleným sklem 64 mm, BK.3A (125ks) R!
Děčín - pobočka ČNS
Schejbal a Kment - 30.výročí děčínských numism. 2002 - děčínský zámek, opis / městský znak, opis, Nesign., litý bronz 32 mm, údajně pouze 120 ks R!
Schejbal a Kment - 30.výročí děčínských numism. 2002 - děčínský zámek, opis / městský znak, opis, Nesign., poniklovaný litý bronz 32 mm, údajně pouze 30ks RR!