Lehnice-Břeh-Volava, Georg Wilhelm, 1672 - 1675
3 Krejcar 1674 C-B, SJ.469/163, Ko.5509
3 Krejcar 1675 C-B, SJ.476/163, Kop.5510_dr.prask.raž. R!
Münsterberg-Olešnice, Karel I. a Albrecht, 1498 - 1513
Groš b.l., čtyři znaky, opis / orlice, opis, minc.Reichstein Sa.233/3072, SJ.2/2, Fr.405_č.ned. R!
Münsterberg-Olešnice, Karel II., 1587 - 1617
3 Krejcar 1613, SJ.114/28, Sa.274/116, Kop.6075
Münsterberg-Olešnice, Jindřich Václav a Karel Friedrich, 1617 - 1639
3 Krejcar 1619 B-H, SJ.145/41, Sa.280/117, Ko.6136, E-M.482
3 Krejcar 1620 B-H, Sa.281/117, SJ.155/41, Ko.6139, E-M.489
Nisa - město
Haléř b.l. (15.stol.), SJ.99/2, Sa.303/123, Fr.442, Kop.8674 _z 1/2 ned. R!
Opava, Karel Lichtenstein, 1614 - 1627
3 Krejcar 1619 CC (Cantor), SJ.35/10, Sa.365/157, Kop.6371
3 Krejcar 1619 CC (Cantor), SJ.35/10, Sa.365/157, Kop.6371 var.velká hlava_č.ned., por.stř.v av.
Opava, Karel Eusebius Lichtenstein, 1627 - 1684
Krejcar 1629 MW, SJ.42/14, Kop.6404_R!
-2/2
Slezsko, cca 13. století
Brakteát střední (20 mm), SJ.IV/214, Kop.7049bk_RR!
Volava - město
Haléř, b.l., orlice ve štítu / hlava býka čelně Kop.8750, Sa.118/46, SJ.175/8_dr.okr., dr.st.kor. RR!
Vratislav (Breslau) - město
3 Krejcar kiprový 1622 HR s tit.Ferdinanda II., typ: znak / znak Kop.8882, Fr.3485_R!
Haléř b.l. orlice ve čtverci / lev v kosočtverci, opis, Kop.8764a, Sa.65/26, SJ.8/7_R!
Haléř 1621, korunov. F / W, SJ.99/39, Kop.8875, Fr.3473_R!
Würtemberg-Olešnice, Sylvius Friedrich, 1664 - 1697
VI Krejcar 1674 SP, SJ.205/57, Kop.6215 - velký portrét a písmo
Střelecké medaile a odznaky
Francie - depart. Loir & Cher - město de Blois - medaile střelecké společnosti, b.l. (cca 1860), korunovaný znak města, opis / věnec (s plochou pro věnování), opis, Nesign., Bronz 50 mm_tém.
NLuhačovice - V.mezinárodní střelecké závody 28.-29.VIII.1937 Nad lázeňskou fontánou terč ve věnci, vše překryté puškou, opis Nesign., Bronz.plaketa 48x70 mm_orig.dírka se záv.ouškem
Šumperk ( Mähr.Schönberg) - k 200.jubileu založení střeleckého spolku 1887, městská brána, vročení / 9řádk.nápis Nesign., Ag 33 mm, 16.66 g_R!