Hradec Králové - pobočka ČNS
Knobloch - Petr Brandl (1668-1735) 1988 - poprsí mírně zprava, vročení, opis / holubice na paletě, znak, opis, Sign., postříbřený bronz 42 mm, FM.12
Knobloch - Matyáš Bernard Braun (1684-1738) 1988 - poprsí mírně zleva, vročení, opis / socha Naděje, opis, Sign., postříbřený bronz 42 mm, FM.13
Harcuba - 125 let bitvy u Hradce Králové 1991 - památník bitvy, opis / bitevní scéna, opis, Sign., patinovaná měď 50 mm, FM.15c (pouze 50 ks) RR!
Cheb - pobočka ČNS
Kolářský - 10 let pobočky 1979 - pohled na město, mince, opis / znak Chebu na mincích, znaky pob.měst, opis, Sign., patin.bronz 60 mm, BK.4 (120ks) R!
Matala a Kazda - AE jeton k 50.aukci pobočky 2004 - městský znak / 7-řádkový nápis, Sign., Punc., patin. bronz 30mm, 12.092g, údajně pouze 100ks R!
Jihlava - pobočka ČNS
Klečka a Vitanovský - 35 let pobočky 1969/2004 - středověký důl, kladívka / středověký šperk, mince, opis, Nesign., patin. Ag925, 50x50 mm, 111.817g RR!
Klečka a Vitanovský - 35 let pobočky 1969/2004 - středověký důl, kladívka / středověký šperk, mince, opis, Nesign., patinov. bronz 50x50 mm, 96.099g R!
Kladno - pobočka ČNS
Manina - Klášter Hájek 2006 - maska ze vstupního portálu, nápis / dlaždice s latin. nápisem (vročení 1565), Nesign., Ag925, 40x40 mm, 40.895g, 30ks RR!
Manina - Klášter Hájek 2006 - maska ze vstupního portálu, nápis / dlaždice s latin. nápisem (vročení 1565), Nesign., Ag925, 40x40 mm, 34.292g, 30ks RR!
Manina - Klášter Hájek 2006 - maska ze vstupního portálu, nápis / dlaždice s latin. nápisem (vročení 1565), Nesign., pat.bronz 40x40 mm, 36.480g, 15ks RR!
Manina - Klášter Hájek 2006 - maska ze vstupního portálu, nápis / dlaždice s latin. nápisem (vročení 1565), Nesign., pat.měď 40x40 mm, 33.596g, 15ks RR!
Kroměříž - pobočka ČNS
Vitanovský - 800 let kláštera Velehrad 2005 - scéna založení, nápisy / současná podoba Velehradu, opis, Sign., Ag925, 28mm, 7.651g (pouze 50ks) RR!
Nymburk / Poděbrady - pobočka ČNS
Kozák - AR medaile na 40 let pobočky 1961 / 2001 - barokní znak Poděbrad, opis / renesan. znak Nymburka, nápis, patin. Ag925, 60mm, 96.320g, pouze 25ks RR!
Charvát - malíř Hanuš Bohman (1903-1980) 2008 - hlava zleva, paleta, štětce, město, opis / měst.znak, opis, Punc., patinované Ag 40mm, 38.044g, 100ks R!
Olomouc - pobočka ČNS
Grmela a Doležal - 50 let numism.práce 1972 - radnice z nadhledu, nápis / rub tolaru moravských stavů, nápis, Sign., patinov.bronz 50 mm, BK.17 (100ks) R!
Kudela - Kašna tritónů 1999 - sousoší a půdorys kašny, opis a nápis/ 6-řádkový nápis a půdorys kašny, Sign., pat.Ag925, 70/45mm, 129.119g, FM.33 (20ks) RR!
Opava - pobočka ČNS
Uchytilová - předseda num.kroužku Fr.Papoušek 1959 - poprsí zleva, opis / opavské domy, datum úmrtí, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, BK.29/3 (100ks) R!
Uchytilová a Hampl - Vladislav Vančura 1977 - poprsí zleva, opis / trosky starého pomníku, nový pomník, nápis a opis, patinov. bronz 60 mm, BK.29/15 (200ks)
Vitanovský - Mikuláš II. Opavský (1288-1365) 1991 - sedící kníže, znak, nápis / dominikánský klášter, písmo, Sign., patinovaný bronz 60mm, FM.29/19 (200ks)
Pardubice - kroužek numismatiků
Jarý - Architekt Fr.Vítek k padesátinám 1947 - poprsí zleva, opis / spojené ruce, velká "50", opis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, BK.2 (47ks) RR!