Smaltované odznaky
Česká poštovní unie b.l., Nesign., smaltovaný bronzový ovál 20/29 mm se zavíracím špendlíkem
Sportovní medaile, plakety a odznaky
ČSR 1947 - mistrovství ve vzpírání 67.5kg - 3.místo / K.A.Žižka Praha 1897/1947, Nesign., bronz 47mm v mosazném vavřínovém věnci se závěsem a stužkou
Baden 1911 - XII. dolnorakouské spolkové střelby - protektorský pár zprava, opis / dva střelci, opis, Sign.Müllner, Punc., Ag 42mm, 33.248g, nep.hr., rysky
Bingen a.Rh. 1904 - XX.spolkové střelby - velkovévoda Ernst Ludwig v.Hessen, opis / pohled na město, nápis, Sign.Balmberg, Nepunc., patinované Ag, 42mm, 35.742g
Glarus 1892 - stojící Helvetia, krajina, opis / městský znak ve věnci, opis, Sign.Huguenin, Nepunc., patinované Ag, 45mm, 38.679g, hr., vlas.rysky, téměř
Linec 1903 - poprsí av. Frant. Salvatora zleva, opis/ střelnice, znak, dubové lístky a 4-řádkový nápis, Nesign., Punc., patin. Ag 28x38 mm, 20.385g, vl.rysky
Praha b.l. (cca 1920) - Závody mládeže - III.místo, Pražský hrad, terč, lipové ratolesti / 2-řádk.nápis, Nesign., patinovaný bronz 38 mm
Salzburg 1901 - císařské střelby a odhalení pomníku císařovny Alžběty - pomník a nápis / pohled na město, opis, Sign.R.u.SP, patin. Ag900, 30x30 mm, 15.860g
Vídeň 1925 - střelby Vídeňského uměleckého spolku - putti na oslu, terč, opis / vročení a 7-řádkový nápis ve věnci, Sign.HO, Nepunc., patin. Ag 26mm, 5.885g R!
Wiesbaden 1965 - střel.závody Německo/Československo - znak spolku, dvě vlajky, opis a věnec, Nesign., zlacený a smalt. jednostranný bronz 70 mm, pův. etue
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Tuřany 1897 - 25 let trvání spolku 26.9., Nesign., zlacená mosaz 31 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.nedor., nep.rysky, skvrnka, téměř
Církevní medaile - české svátostky zemských patronů
Sv.Václav, 4 medailonky světců a nápis / znaky pěti zemí ČSR, nápis a vročení (milenium 1929), Sign. Karnet-Kyselý, hliník 26 mm s původ. raženým ouškem
Církevní medaile - Cyril a Metoděj
Bodi - svatí Cyril a Metoděj nad mapou Evropy, latin. opis/ svatý Benedikt nad mapou Evropy, latinský opis, Sign.LB, postříbřený bronz 70 mm, původní etue