Beutler Miloslav, 1897 - 1964
Herec Eduard Vojan - úmrtní odznak (31.V.1920) 1927 - poprsí zleva, opis, Sign., bronz.plech 35 mm s jehlou
Oppl Vladimír, 1953 -
Největší osobnosti českého národa - Svatý Václav b.l. - poprsí zprava, opis / český lev, opis, kruh orlic, Sign., Ag999, 34mm, 16.171g, kapsle
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Mileniová replika denáru "svatého Václava" 1929 - český lev, opis / kříž v kroužku, opis, Sign., Nepunc., Ag 22mm, 1.420g, PŠ.150, patina, téměř
Příbram
Kovohutě Příbram - na milenium 1301/2001 - historická pec, opis / moderní podnik, nápis, cín 50 mm, hrany
Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Kozák - 75.výročí vzniku Československa 28.X.1993 - poprsí v klobouku zleva, opis / velký státní znak, opis, Sign., Ag999, 35mm, 14.840g, Nov.1.226a, patina
Česká republika
Zlatá koruna b.l. (1992) - Kryštof Kolumbus, mapa / loď Santa Maria, opis, Nesign., mincovna Mnichov, Ag999, 35mm, 14.883g, ZK.VI.1.b, text v němčině, pat.
Zlatá koruna b.l. (Vánoce 1992) - Svatá rodina/ nápis mezi dvěma svícny, Nesign., minc. Mnichov, Ag999, 35mm, 14.750g, ZK.VIII.1.a, text v němčině, patina
Zlatá koruna b.l. (vánoce 1993) - klanění pastýřů / 4-řádkový nápis mezi dvěma svícny, Nesign., Punc., Ag999, 35mm, 14.894g, patina
Nizozemí
Připojení provincie Severní Brabantsko 1796/1996 - dáma s čepcem, mapa, vročení / znak a opis, zn.minc. Utrecht, CuNi 30mm, 9.201g, podložní lístek s popisem
Řecko
Řecký olympijský výbor - LOH London 2012 - znak řec. olymp. výboru, vročení, opis / čtyři běžci, řecký nápis, Nesign., patin.mosaz 60mm, etue, certifikát
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
ČSR 1968 - 50 let čsl. poštovní známky, Sign.Mácha, jednostranná měděná plaketa 80x57 mm, lakovaná
Odznaky
Česká Třebová 1938 - 20 let čsl. samostatnosti 3.-4.9., Nesign., bronzový plech 25x36 mm s jehlicí
Kolín 1913 - VII. všeob. sjezd českoslov. katolíků, Sign.Karnet-Kyselý-Žižkov, hliník 23x36 mm s jehlicí
Křivoklát 1947 - kaplička svatého Eustacha, Nesign., bronzový plech 35x25 mm s jehlicí
Pivní známky
Kout na Šumavě, velkostatek a pivovar - 1/2 L.(litr), Likovský.179, mosaz 19 mm, na hraně 3 zářezy, patina
Kout na Šumavě, velkostatek a pivovar - 1 L.(litr), Likovský.181, mosaz 19 mm, na hraně 3 zářezy, patina
Kout na Šumavě, pivovar - 1 L.(litr), Likovský.183, číslo 278, mosaz 26mm, nedor., dr.rysky, pěkná pat.
Kout na Šumavě, pivovar - 1 L.(litr), Likovský.185, nečíslov., mosaz 26mm, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Československo 1956 - Přebor republiky - III.místo, Nesign., bronzově patinovaný hliník 71 mm, skvrnky
Neoficiál.pam.medaile 2012 - Slavnost městských střelců v Brně, Nesign., postříbřený litý bronz 30 mm se závěsem a červenou trojúhelníkovou stuhou