ČNS Praha
80 let ČNS (1998), Ag 33 mm, 8,5 g, Foukal A1/3/, sig. Oppl
Teplice
40 let numis.společnosti 1951/1991, Sn klipa 44 mm
Zimní olympijské hry 1994 Lillehamer, Norsko, pozlacená 40 mm, lední hokej a rychlobruslení, 2 ks
Zimní olympijské hry medaile - skok na lyžích, boby a biatlon, 3 ks
Zimní olympijské hry Norsko - krasobruslení dvojice, krasobruslení jednotlivec (napr.krabička), 2 ks
Sada OM 1980, obal PVC
b.j.
Sada OM 1981, obal PVC
Sada OM 1982, obal PVC
Sada OM 1983, obal PVC
Sada OM 1984, náhradní obal karton
Sada OM 1985, obal PVC
Sada OM 1988, obal karton
Sada OM 1989, obal karton
Sada OM 1990, obal karton
Sada OM 1991, Štefanik, dr.poškozený karton
Sada OM 1992, Rašín, dr.poškozený karton
Sada 10ti korun 1990-1993
Sada OM 1993, Hamburg, Winnipeg a Jablonec
Sada OM 1994, Hamburg a Jablonec
Sada OM 2000, MMF