ČSR
Medaile "Jsem ražen z českého kovu", sv. Prokop, Ag 39 mm, 19,87 g
Medaile na X. všesokolský slet 1938, Ag 35 mm, 13,48 g
Medaile "Svaz národní revoluce 1938-1945, Br 80 mm, sig. F.CIM., fleky
Medaile na XI. slet Sokolů 1948, Ag 28 mm, 13,98 g, sig. Horejc
Jeton ČNS Plzeň na 1000 let staré Plzně 1976, Ag 27 mm, 5,46 g, 900/1000, sig. Kolářský
Medaile ČOV 1998, OH Nagano, hokej, Ag 32 mm, 13,16 g, sig. Kozák
PP
Groš bansko - štiavnický a kutnohorský, Ag 987/1000, 4,15 a 3,95 g, 2 ks
Ag medaile b.l. František Šternberk Manderscheid, vydala ČNS, Ag 42 mm, 37,49 g, punc, sig. Vitanovský
Válečný kříž "V těžkých dobách" 1918-1919, n. škr.
Odznak absolventa vojenské akademie Ag 48x26 mm, mladší typ, nep. poškozený lak
Odznak absolventa vojenské akademie Ag 45x25 mm, starší typ
Německo
Pamětní medaile na obranu Tyrol 1914-1918, Cu, nep. oxid.
Medaile Hindenburg 1927 D, Ag 24,74 g
Medaile Wilhelm II. Udělená 27.1.1912, Ag s ouškem, 39 mm, 21,42 g, škrábance
Medaile "Mistr na 400 m překážek 1931", D.T.XII.Kr, Br 66 mm
Rusko
Pamětní medaile na krymskou válku 1853-1856, Cu, průměr 28 mm
Medaile k nástupu cara Mikuláše II. 1896, Ag, 4,05 g
Pamětní medaile na rusko - japonskou válku 1904-1905, Cu 28 mm
SSSR
Medaile za osvobození Prahy, medaile za obranu Leningradu, medaile za obranu Stalingradu, 3 ks
Švýcarsko
Medaile spolek chovatelů ptactva Basilej 1879, Br 36,5 mm