1 cent 1943, KM 26
Indie (?), blíže neurčený bronz 29mm, 19/20.stol.
10 mils 1927, KM 4
1 mil 1927
1/2 dolar 1964 D, J.F. Kennedy, Ag 900/1000, 12,5g
Beran Aljo -Olomouc, Nár. výstava pošt. Známek mládeže 1981, 60 mm
Peter A., Medaile 800 let města Hranic, 70 mm
Přikryl Zdeněk -Med. Zasl.umělec Prof. Vl.Navrátil, 1907-1975, tombak, 70 mm
Přikryl Zdeněk -Med. Za zásluhy o rozvoj n.p. Prefa Olomouc, 60 mm
Šmakal - Cín. Medaile ke 100. výr. nar. Fr. Palackého r.1898, pův. ouško, 34 mm
Snopek Ladislav -Br.med. 750 let povýšení Trenčína na král. Město, 1982, 80 mm, etue
Olomouc Flora 1967, 60 mm
Olomouc Flora 1989, 60 mm, sign. Doležal
Svatý Hostýn/Madona, 70 mm
Med. Česká rep.,Praha, Karlův most/ Evropa
Příbram, 780 let města 1216-1996, AE patinované 50mm
VŠB Ostrava 30 let 1945-1975, AE 70mm
Svatá Hora u Příbrami, na památku slavnosti 50 leté korunovace , bílý kov 30mm původní ouško, dr.kor.
Svatá Hora u Příbrami, 250 let korunovace sošky 1982, MONS SACER IN BOHEMIA, sign. LK, AE 60mm
Svatá Hora u Příbrami "Panna Maria na Svaté Hoře", AE 40mm