Radnitzky - AE záslužná medaile Viribus Unitis b.l. - hlava zleva, opis / koruna a 2-řádkový nápis ve věnci, Sign., 48mm, 50.136g, krásná patina R!
Tautenhayn - návšt. Božího hrobu v Jeruzalémě 1869 - portrét zprava, opis/ personifikace Víry mezi anděly, písmo, měď 72mm, 122.907g, H.3806(AR), stopa po čepu
Scharff - numismatická spol. na 40 let vlády 1888 - alegorie, nápis / koruna, 9-řádkový nápis, dva znaky, budova mincovny, Sign., Ag 43x43 mm, 39.994g, patina
Christlbauer - čes.medaile na návštěvu Prahy 1891 - poprsí zprava, český opis / 6-řádkový český nápis ve věnci, Sign., zlac.bronz 43 mm, skvrnky, patina, tém.
Tautenhayn a Christlbauer - návštěva v Brně 1892 - poprsí zprava, něm.opis / 7-řádk. něm.nápis ve věnci, Sign., zlac.bronz 36 mm, nep.skvrnky, patina, téměř
Pichl - AE medaile na 50 let vlády - 2.Dec.1898 - mladé a staré poprsí zleva, opis / Austria pod zářící korunou, vročení, Sign., 50mm, 53.295g, pěkná patina
Scharff - medailka na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, písmo / mladé poprsí zleva, písmo, Sign., Punc., Ag 26mm, 7.881g, ČS.1613, H.3883, nep.hr.,tém.
Scharff - klipa Společnosti pro výtvarné umění 1898 / poprsí zprava, nápis / sloup, vavřínová ratolest, nápisy, Punc., Ag 16x23 mm s původním ouškem, 3.508g
Tautenhayn - medaile na 50 let vlády 1898 - poprsí zprava, opis / Austria sedící na trůnu, putti s rohem hojnosti, opis, Sign., Punc., 37.881g, patina, téměř
Szirmai - na oslavu 75.narozenin císaře 1905 - personifikace zemí monarchie zdobí medailon císaře, nápis, Sign., patinovaný bronz 49x70 mm, Haus.457 R!
Železárny Komárov - upomínka na jubil.výstavu 1908 - poprsí zprava, opis / nápis ve věnci z vavřínu a dubu, patinované lité železo 60 mm
Železárny Komárov - upomínka na 80.narozeniny 1910 - poprsí zprava, opis / nápis ve věnci z vavřínu a dubu, patinované lité železo 60 mm
Hartig - úmrtní medaile 30.11.1916 - hlava zleva, opis/ truchlící žena, zámek Schönbrunn, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 66 mm, téměř
František Josef I. a Alžběta Bavorská
Lange - AR medaile na svatbu ve Vídni 24.4.1854 - dvojportrét zprava, opis / svatební scéna, nápis, Sign., 55mm, 87.463g, M.2675, H.3764, nep.rysky, pat.
AR svatební medailka b.l. (1854) - Fr.Josef zleva, opis / Alžběta zprava, opis, Nesign., 15mm s původním poškozeným ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Lange - AR medaile na narození dcery Sofie 5.3.1855 - dvojportrét zprava, opis/ anděl předává dítě Austrii, písmo, Ag 56mm, 87.395g, H.3767, nep.rysky, patina
Broggi a Cebeda - medaile na návštěvu Milána 1857 - dvojportrét zleva, latinský opis / triufální brána, 5-řádk.nápis, Sign., měď 55 mm, Haus.633, téměř R!
Eisel - medaile na návštěvu Milána 1857 - dvojportrét zleva, italský opis / 7-řádkový italský nápis, Sign., měď 66mm, 121.652g, Haus.635, dr.hr., rys., patina R!
Arcivévoda Karel Ludvík, 1833 - 1896
Upomínka na výstavu v Černovcích 1886 - poprsí zleva, opis / znak na plášti pod korunou, opis, Nesign., zlacený bronz 30 mm, skvrnky, patina
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Pilz - medailka na památku sňatku 10.5.1881 - svateb. scéna, německý opis / dva znaky pod korunou, věnec, český opis, cín 30 mm, ČS.1646, m.o., hr., nep.rysky