Hradec Králové
Zdeněk Netrval - AE jeton na 85.narozeniny 2009 - Květinová "85", opis / český lev s písm."G", opis, květiny, Nesign., patinovaná měď 30mm, 8.951g
Poděbrady
Pomník krále Jiřího z Poděbrad, opis, b.l., Nesign., hliník cca 65 mm, nepravidelný okraj, patina
1-
Praha
Institut pro další vzděláv. lékařů a farmaceutů 1953, Nesign., patinovaný postř. bronz 60 mm, původní etue
Národní muzeum v Praze - 150 let časopisu NM 1977 - slovanský hrnec, trilobit, 5-řádk.nápis /čtyři svazky časopisu, vročení, nápis, Nesign., patin.bronz 60 mm
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Fritsche/Thein - malá česká upomín. medaile - sedící Čechie v perlovci / Průmyslový palác, opis, Sign., cín 30 mm s pův.ouškem, ŠFP.32b, dr.hr.,vl.škr.,skvr.
FIDEM - XIII.kongres v Praze 1969 - stylizovaná věž a nápis / stylizovaná věž a negativní nápis, Nesign. (Karol Lacko), patinovaný bronz 70 mm
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (patin.bronz 50 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.45b, Nov1.1.98e, nep.hr., dr.rysky
Španiel - úmrtní medaile 1937 (Ag matové 30 mm) - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, 14.158g, Fl.54e, Nov1.138a, dr.rysky
Československo - medaile s portrétem Ant. Zápotockého
Nesign. - medaile Ústřední rady odborů - cca 1970 - poprsí zleva, opis / emblém ROH, opis, patinovaný bronz 62/66 mm, 116.2g, Nov1.5.7c(d), téměř
Dubois - cena ministerstva zemědělství - Republika a Ceres, rozsévač, opis / tabulka s nápisem, věnec a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, dr.hr., rysky
Nesign. - 100 let narození císaře Viléma I. 1897 - poprsí v přilbě zprava, 8-řádkový nápis / insignie, ratolesti a nápis, bronz 40 mm, odstraněné ouško, hr.
Polsko
Polský Červený kříž 1988 - 30 let čestného dárcovství krve, Nesign., patinovaný postříbřený bronz 70 mm, původní etue
Chlebové známky
Ročov - Fr.Ibla mlýn a pekárna - 1 chléb, mosaz 22mm, 2 různé typy Rv., nep.hr., nep.rysky, pěkná pat. 2ks
Cyklistické medaile a odznaky
České Budějovice 1923 - Sjezd Čs.U.J.V. (Českosloven. ústřední jednoty velocipedistů), Nesign., mosaz 28x36 mm se zavíracím špendlíkem
Karlín ČKS 1935 - 50 let klubu - III. cyklistický závod pekařských učňů, Nesign., patinov. bronz 47 mm, nep.škr.
Jezdecké medaile, plakety a odznaky
Praha 1932 - jezdecké závody / hospodářská výstava, Sign.Hollmann, bronz.plech 45x36 mm s jehlicí, skvr.
Odznaky
Chrudim 1936 - 50 let společenstva pekařů 5.VII., Nesign., mosazný plech 22x37 mm s jehlicí
Praha 1936 - I.sjezd Svazu dopravních zaměstnanců ČSR 15.-16.VIII., Nesign., postř. bronzový plech 43x39 mm s jehlicí
Psí známky
Lysá nad Labem, okr. Mladá Boleslav b.l. - číslo 2945 - mosaz 41x28 mm s původním otvorem pro zavěšení a závěsným kruhem
měňany b.l. - číslo 093, Sign.Kovos-Zastávka, hliník 30x33 mm s původním otvorem pro zavěšení