Lekeš z Květné, Samuel a Jiří Neufässer
Početní peníz b.l., Pro.B.124/1, Don.3943, Pž.132, 24mm, 2.565g, zvlněný, mírně kor., patina
-2/2-
Liechtenstein, František Josef, 1772 - 1781
20 Krejcar 1778, Poprsí zprava, opis / korunov. znak s řádem zlatého rouna, opis, PR.71, M.2830, FW.746, 6.669g, nep.rysky, téměř R!
Lippe-Schaumburg, Wilhelm Carl August
AE děkovná medaile poddaným z Náchod. panství 1866 - Furie letící nad městem, opis / monogram a opis, 38.007g, Don.3554, dr.vady mater., velké hr., pat. R!
Nepolyský ze Záchrašťan, Bořek - radní v Kutné Hoře
Početní peníz b.l., Don.3619, BPM.34/290, Pž.130, 24mm, 2.398g, zvlněný, nedor., patina
2/2-
Početní peníz b.l., znak, opis / 7-řádkový nápis, Pro.B.156/1, BPM.290, Don.3919, Pž.130, 24mm, 2.490g, nep.nedor., pěkná patina
Puellacher Ruprecht, mincmistr s manželkou Annou
Početní peníz b.l., znak, monogram a opis / znak, monogram a opis, Pro.B.180/5, BPM.325, Don.3665, Pž.187, 24mm, 3.264g, 2x napr., zvlněný, pěkná patina
Rožmberk, Vilém, 1552 - 1592
Početní peníz b.l., Znak, opis / nápis v obdélníkové kartuši, Pro.B.189/1, Don.3708, BPM.358, 21mm, 2.607g, mírně kor., patina
-2/2
Početní peníz 1590, Znak, opis /letopočet a 6-řádkov. nápis zdobený hvězdičkami, Pro.B.189/2, BPM.360, Don.3709, Pž.190, 23mm, 2.658g, zvlněný, nedor.
Schaffer Tobiáš a manželka Marie Anna rozená Tucherin
Početní groš b.l., Pro.B.203/2, BPM.376, Don.3730, Pž.199, 22mm, 3.362g, nep.nedor., nep.kor., patina
Schlumberger Martin
Litá bronzová medaile na povýšení erbu 1592 - poprsí zprava, opis / znak s přilbicí, opis, Sign.R, 38mm, 16.942g, provazcový rámeček a stopa po oušku, patina
Šlik Jindřich, 1612 - 1650
Tolar 1646 CB - s tit. Ferdinanda III., Planá-Begner, Don.3821, jako BPM.486, 29.181g, krajový střížek, nep.nedor., pěkná patina, téměř R!
Tolar 1646/7 CB - s titulem Ferdinanda III., Planá - Begner, jako BPM.483, jako Don.3821, úpravu letopočtu v razidle tato literatura neuvádí, 29.032g RR!
Groš 1632 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.467, Don.3804, 1.486g, prohnutý, nedor., patina
Groš 1632 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, BPM.467, Don.3804, 1.515g, dr.vady razidla, nedor., pěkná patina, téměř
Groš 1635 - s titulem Ferdinanda II., Planá-Candler, podobný BPM.472, Don.3810, 1.562g, nedor., nep.vady razidla, patina
Groš 1637 - s titulem Ferdinanda III., Planá-Candler, BPM.475, Don.3812, 1.562g, prohnutý, nedor., patina
Groš 1637 - s titulem Ferdinanda III., Planá-Candler, BPM.475, Don.3812, 1.273g, nep.vada razidla, nedor., nep.rysky
Šlik František Arnošt, 1650 - 1675
Tolar 1660, Planá-Pellet, ražba z razidel, která dostup. literatura popisuje jako dvoutolar, Don.3836, BPM.495, 29.092g, nep.dvojráz, pěkná patina RR!
Šlik František Josef, 1675 - 1739
Tolar 1716 - s titulem Karla VI., Praha-Scharff, císařský znak, opis/ rodový znak, Ježíšek mezi Pannou Marií a sv.Annou, Don.3845, BPM.501, 28.735g RR!
Spiess z Hartenfelsu, Hanuš - mincmistr v Kutné Hoře
Početní groš b.l., znak, opis / 4-řádkový nápis v kartuši, Pro.B.240/1, BPM.554, Don.3913, Pž.202, 21mm, 2.626g, nep.nedor., nep.kor., patina