Psí známky
Mimoň b.l. - číslo 1390 - hliník 30x25 mm s původním otvorem pro zavěšení
-1/2-
Moravská Ostrava 1926 - číslo 818 - měď 28x34 mm s původním otvorem pro zavěšení
Praha 5 - úřad MČ - b.l. - číslo 932 - hliník 30 mm s původním otvorem pro zavěšení
Rychnov u Jablonce n.N. b.l. - číslo 691 - mosaz 30x25 mm s původním otvorem a závěsným kruhem
Staré Město, polit.okres Frýdek b.l. - číslo 115, mosaz 40x27 mm s původním otvorem a závěsným kruhem
Velké Přílepy b.l. - číslo 951 - Sign.Kovos-Zastávka, hliník 30 mm s původním otvorem pro zavěšení
Velký Borek b.l. - číslo 045 - hliník 30x30 mm s původním otvorem pro zavěšení
Smaltované odznaky
Národní sjednocení (politická strana založená 1934) - členský odznak, Nesign., smalt.bronz 22 mm s jehlicí
Vatikán 1925 - Jubilejní rok, Sign.Bregonzio-Milano, zlacený smaltovaný 27 mm se zavíracím špendlíkem
Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Debř n.J. 1899 - svěcení praporu 10.9., Sign.Šmakal, cín 34 mm, původní ouško odstraněno, Indra.str.38, hr., škr., rysky, patina
-2/2-
Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20, zkrácená původní stuha
Medaile Za službu vlasti ČSSR, VM.44-II
SNP - pamětní medaile na 20.výročí 1944/1964, VM.52, malá stužka
Svaz protifašist.bojovníků - stř. medaile, VM.217b, postříbřený bronz, poškozená původní etue
Československo - letecké dekorace
Československo - čepicové a rozlišovací odznaky
Čepicový odznak - typ 1930 - mužstvo, Ves.C30.Ac, se dvěma upínacími patkami, se čtyřmi upínacími patkami (dvě ulomené) 2ks
Čepicový odznak - typ 1930 - důstojník služeb, Ves.C30.Ca, nevystřižený polotovar s upín. patkami
Čepicový odznak - typ 1930 - praporčík služeb, Ves.C30.Cb, postříbření částečně setřené
Čepicový odznak - typ 1930 - mužstvo služeb, Ves.C30.Cc, tři různé varianty, dva kusy nepoškozené, u třetího chybí jedna upínací patka 3ks