Vatikán - Papežský stát
Pius XII., poprsí zleva, XIX. rok pontifikátu (1956) / Beatifikac e papeže Inocence XI., účastníka záchrany před tureckou invazí sign.: MISTRUZZI Ag 44 mm 35,583 g
RL
Pius XII. - medaile k papežovým 80. narozeninám 1956, poprsí zpra va a opis / Vznášející se andělé nad zeměkoulí drží erb, opis sign.: Mistruzzi Ag 44 mm 37,503 g
Pius XII., poprsí zprava, XX. rok pontifikátu (1958) / Radio Vati kán. Zvýšení a vylepšení antén. Letící archanděl Gabriel sign.: MISTRVZZI Ag 44 mm 37,352 g
Joannes Paul II., XII. rok pontifikátu (1990) / 25 let institutu synody biskupů sign.: G.MERIGHI Ag 986 37,913 g 44 m m
František Josef I.
Pochvalné uznání , Spolek pro zvelebení chovu koní na Moravě, klisna s hříbětem / 5-ti řádkový český nápis a německý opis Ag 34 mm orig.ouško
Medaile veteránských spolků
Tuřany -Na památku 25.letého trvání spolku dne 26.září 1897, Spol ek vojen.vysloužilen fárnosti tuřanské / S BOHEM PRO CÍSAŘE A VLA ST zlac. bronz 31 mm pův. ražené ouško
Odznaky s vojenskou a brannou tématikou
"Závody I. jezd. brigády 1937", uprostřed zkřížené houfnice, naho ře státní znak, vespod vypletené kolo sign.: Pichl masívní bronz tvaru podkovy 30x40 mm "R"_přeletování jehlice
Medaile "Za zásluhy o obranu vlasti" Ag I.vyd. VM IV/43 Nov.142
Řád "Rudého praporu práce" II. vydání č.13307 VM IV/45 Nov. 151 +orig. etue
Řád "Rudé hvězdy práce" I.vydání č. 2638 VM IV/46, Nov.152 +malá stužka orig.etue
0/0/0
Řád "Vítězného února" č. 732 VM IV/58; Nov. 127 "R"
Česká republika
Pamětní odznak "Agentura vojenských informací a služeb AVIS" bronz Šimůnek 102 orig. etue
Hasičské medaile a odznaky
Vacenovice - Na památku župního sjezdu dobrovolných hasičů 7.9. 1 913, osmi řádk. nápis / stojící hasič drží štít a sekerku VLASTI ... raž. Karnet Kyselý Al klipa 25x25 mm pův.ouško
Zemská hasičská jednota Slezská "ZA ZÁSLUHY" b.l., Slezská orlic e ve štítu, v okruží nápis, kolem lipové lístky a hasič. atributy barevný smalt 46x60 mm závěs. ouško_mír. poškoz. smalt
Šlarafie
Nášivný odznak - "PROTOKOLL", sedící sova s brkem na archu papíru Ag? 25x16 mm v rozích dírky pro přišití
0/-
Odznak - "TRIBOVIA" (Třebová), Tři dobytčí hlavy Ag plech 35x25 mm
Rakousko - Kremisia Wachaviae (Krems), Sova drží křídly štít s mě stskou bránou a styliz. řekou Dunaj stříbř. plech (Ag?) 23x33 mm dírky pro přišití
Bulharsko
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" I. třída pozlacená, červený smalt stuha na kolodce, č Burian 112
1/-/1
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" II.stupeň - modrý smalt stuha na ko lodce Burlian 112
0/-/0
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" III. stupeň - bílý smalt, stuha na ko lodce Burian 112