Rakousko - zmenšené novoražby historických mincí
Karel VI. (1711-1740) - Dukát 1740 - novoražba 2008, Au585, 18mm, 1.964g, kapsle, certifikát
Ferdinand V. - 4 Dukát 1848 - novoražba 2009, Au585, 18mm, 1.981g, kapsle, certifikát
Slovensko, republika, 1993 -
5000 Koruna 1997 - Banská Štiavnica, světové dědictví UNESCO, KM.36 (Au900, 9.50g, pouze 8000 ks), kapsle, etue, karta, přebal
5000 Koruna 1998 - Spišský hrad - světové dědictví UNESCO, KM.46 (Au900, 9.50g, pouze 6.000ks), kapsle, etue, karta, přebal
100 Euro 2010 - Dřevěné chrámy karpatského oblouku, KM.113 (Au900, 9.50g, pouze 7.000ks), kapsle, etue, karta, přebal
100 Euro 2013 - korunovace Maxmiliána II., KM.0-nové (Au900, 9.50g, pouze 6.000ks), kapsle, etue, karta, přebal, reklamní prospekt
100 Euro 2015 - Karpatské bukové lesy, KM.0-nové (Au900, 9.50g, pouze 5.000ks), kapsle, etue, karta, reklamní prospekt
Švédsko, Oskar II., 1872 - 1907
5 Koruna 1881 EB, KM.756 (Au900, 65.000 ks), 2.167g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Švýcarsko, republika
10 Frank 1922 B, KM.36, 3.211g, dr.hr., dr.škr., rysky
Velká Británie, Victoria, 1837 - 1901
2 Libra 1887, KM.768 (Au917, pouze 91.000 ks), 15.978g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!
Mexiko, republika, 1867 -
2 Peso 1945 M - novoražba, KM.461 (Au900), 1.673g
2 Peso 1945 M - novoražba, KM.461 (Au900), 1.662g
Česká republika, 1993 -
Vitanovský - 100 let Židovského muzea v Praze 2006 - Davidova hvězda, budovy, náhrobky / starožitnosti, nápis, Au999, 37mm, 31.1g, kapsle, etue, 150ks R!
Zlaté církevní dekorace
Patriarchální kříž (cca 1.polovina 19.století), Nesign., Nepunc., zlato 65x51 mm se závěsným kruhem, 10.356g, chybí neparná část filigránu, původní etue
Lucania, Metapontion, 350 - 300 př.Kr.
AE 15mm, hlava Leukipa zleva / tři obilná zrna, monogram, SG.neuvádí, 2.126g, mírně kor., patina
AE 12mm, hlava Helia čelně / tři obilná zrna, monogram, SG.neuvádí, 2.172g, pěkná patina
Sicilie, Syrakusy, Hieron II., 275 - 215 př.Kr.
AE 18mm, hlava Poseidona zleva / trojzubec a nápis, podobný jako SG.1223, 6.267g, mírně kor., patina
Mysia, Kyzikos, 480 - 450 př.Kr.
AR Hemiobol, protoma kance zleva / tlama řvoucího lva v inkusu, podobný jako SG.3850, 0.329g, pěkná patina
Egypt, Ptolemaios I. Sotér, 305 - 283 př.Kr.
AE 27 mm, hlava Dia zprava / orel sedící na blesku zleva, monogram, opis, SG.7763, Noe.35, 16.195g, skvrny, patina
3/3
Egypt, Ptolemaios III. Euergetes, 246 - 221 př.Kr.
Suberát.tetradrachma, portrét zprava / orel sedící na blesku zleva, opis, monogramy, minc. Sidon, podobná SG.7810, podobná Noe.133, 12.793g, skvrny, patina R!
-2/2-