Kolářský Zdeněk, 1931 -
Brno 2000 - Celostátní výstava poštovních známek - replika staré filatel. medaile, znak, nápis/ medaile, známky, město, nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Kolářský Zdeněk, Peter Andrej
FM paliv a energet. - dokončení plynovodu Sojuz 1978 - znaky ČSSR a SSSR, potrubí, písmo / hvězdice, opis, Sign., Punc., Ag750, 40mm, 29.907g, patina, etue
Kolářský a Strnad
Brno 1974 - celostátní výstava poštovních známek - styliz.holubice, kruhy z dopisů, nápis a opis/ hvězda a lipové lístky, Sign., zlacený bronz 50 mm
Kovanič Václav Adolf, 1911 - 1999
Ivančice - 750 let založení města 1212 / 1962 - dvě postavy, opis / věž, kniha, hrozen, vročení, Sign., patinovaný bronz 55 mm
J.G.Mendel - 100 let publikace objevu genetiky 1965 - poprsí zleva, opis / květ hrachu, vavřínová snítka, latin. nápis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Prof.MVDr.I.J.Pešina - 200.výročí narození 1966 - portrét zleva, opisy/ různé tvary zubů koně dle věku, opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Haim.str.230
Doc.MUDr.RNDr.Jan Höckl b.l. (1967) - poprsí zleva, opis / znak, opis, Sign., patin. postř. bronz 60 mm
Doc.MUDr.RNDr.Jan Höckl b.l. (1967) - poprsí zleva, opis, Sign., patinovaný jednostranný bronz 60 mm
Prof.MUDr.Edward Babák - 100.výročí narození 1973 - Poprsí zleva, opis / lékařská měření a pozorování, nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - poprsí zleva, letopočty, opis / žezlo, královské jablko, sedmiřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 42 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 60 mm
Přemysl Otakar II. - 700.výročí úmrtí 1978 - jezdecká pečeť, dvojitý opis / královská koruna, letopočty, dvojitý opis, Sign., patinovaný bronz 42 mm
Kříž Václav, 1830 - 1887
Josef Jungmann - 100.výročí narození b.l. (1873) - poprsí částečně zleva, opis / pětiřádkový nápis v lipovém věnci, Sign., cín 41 mm, hr., dr.rysky
Kulhánek Jaroslav, nar. 1907
Československá obec sokolská - závody dorostenců b.l. sedící sokol, opis / lipová ratolest a 5-řádk. nápis, Sign., razil Pichl, postříbřený bronz 30 mm, téměř
Kužel Miroslav, 1907 - 1985
200.výročí tolerančního patentu Josefa II. 1781/1981 - otevřená kniha, kalich, opis / kostel v Libštátě, vročení a opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, etue
Lidický Karel, 1900 - 1976
Slovanská zemědělská výstava v Praze 1948 - Republika odměňuje rolníka, vročení / svazek lipových lístků, opis, Sign., patinovaný bronz 50mm, 83.295g, skvrnky
Bedřich Smetana - 150. výročí narození 1974 - poprsí zleva, opis / holubice s lyrou, opis, Sign., patinov. bronz 45 mm
Bedřich Smetana - 150.výročí narození 1974 - poprsí zleva, opis / holubice s lyrou, opis, Sign., patinov. bronz 62 mm, zlacená hrana
Bedřich Smetana - 150.výročí narození 1974 - poprsí zleva, opis / holubice s lyrou, opis, Sign., patinov. bronz 45 mm
Mlynář Miroslav, 1938 -
ÚV Národní fronty - 50 let Československa 1968 - stylizovaná hlava zleva, opis / věnec lipových listů, nápis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, etue, téměř