Saudská Arábie, Abd Al Aziz ibn Saud, 1926 - 1953
1 Guinea, AH.1370 (= 1950), KM.36, 7.965g
1 Guinea, AH.1370 (= 1950), KM.36, 7.983g, patina
1 Guinea, AH.1370 = 1950, KM.36 (Au900, 8.0g), zatavená v etui NGC - zachovalost označena MS66
Tunis - fr.protektorát, Muhammad Al Hadi, 1902 - 1906
20 Frank, AH.1322 = 1904 A, KM.234, 6.458g, nep.hr., nep.rysky, téměř
USA
20 Dolar 1906 D - stojící Liberty, KM.127, 33.436g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Kroměříži
Vitanovský - 800 let kláštera Velehrad 2005 - scéna založení, nápisy / současná podoba Velehradu, opis, Sign., Au999, 28mm, 14.048g, čís.15/20, kapsle RR!
Zlaté medaile vydané pobočkou ČNS v Teplicích
Vitanovský - Julius Payer - 50 let pobočky 2001 - hlava zleva, loď na moři, nápis / znak města, mince, nápis, Sign., Au 986, 20mm, 8.634g (25ks), kapsle RR!
Mexiko - republika
Sada pamět. medailí 2010 - na 200 let nezávislosti, 1x 1/4 Unce Au, 2x 2 Unce Ag, raženo pouze 500 sad, 3x kapsle, společná etue R!
Čína, republika
Sada pamětních mincí 2009 - Expo Shanghai - 150,10,10 Yuan, KM.1906 (Au999, 10.35g), KM.1907,1908 (Ag999, 31.11g), 3xkapsle, 3x certifikát, spol.etue, přebal
Španělsko, Juan Carlos I., 1975 -
Sada pamětních mincí 2010 - Gaudí - 200,10 Euro, KM.1170 (Au999, 13.5g), KM.1170 (Ag925, 27.0g), 2x kapsle, 2x certifikát, společná etue a přebal
Východní Keltové, 3.-1.století př.Kr.
AR leh.tetradrachma - Sattelkopfpferd - velmi styliz. hlava / kůň zleva, jezdec nahrazen třemi tečkami, Göbl.26/300/13-14, Lanz.650, 7.982g
AR leh.tetradrachma - Sattelkopfpferd - velmi styliz. hlava/ stylizovaný jezdec na koni doleva, SG.neuvádí, Göbl.26/300-08, 8.803g, nedor., skvrnky, patina
Makedonie, Filip II., 359 - 336 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava zprava / chlapec s ratolestí na koni zprava, opis, monogram, značka "paroží", SG.6684, 13.610g, mírně exc., pěkná patina
Makedonie, Alexandr III., 336 - 323 př.Kr.
AR Tetradrachma, zn."hlava Serapise ?", hlava Herakla zprava / sedící Zeus drží na ruce orla, nápis, podob. jako SG.6713, Müller.1255, 17.038g, exc., pěkná pat.
AR Tetradrachma, zn."A", minc.Pella, hlava Herakla zprava / sedící Zeus drží na ruce orla, nápis, podob. jako SG.6713, Müller.4, 17.138g, exc., pěkná patina
Makedonie, Antigonos Gonatas, 277 - 239 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava Pana zleva na makedonském štítu / Aténa kráčející doleva, nápisy a monogramy, SG.6783, 16.958g, nepravidelný okraj střížku, patina
Syrie, Demetrios I. Sotér, 162 - 150 př.Kr.
AR Tetradrachma, Hlava zprava, okolo věnec / sedící Tyché zleva, trůn zdoben okřídlenou postavou, nápis, monogram, podobná jako SG.7014, 16.497g, oválný stř.
Syrie, Antiochos VII. Euergetes, 138 - 129 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét zprava / stojící Aténa zleva, nápisy, monogramy, podobná jako SG.7091, 15.941g, exc., vada mater.(suberátní), nedor., patina
AR Tetradrachma, Portrét zprava / stojící Aténa zleva, nápisy, monogramy, podobná jako SG.7092, 16.663g, pěkná patina
Syrie, Antiochos VIII. Grypos, 121 - 96 př.Kr.
AR Tetradrachma, Portrét zprava / stojící Zeus drží hvězdu a žezlo, nápis, monogram, podob. jako SG.7143, 15.489g, nep.kor., patina